Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kraker'i yenebilmesi mi güç dengesine aykırı?
Açıklamam gerekli mi gerçekten ? Şuan kedi köpekten tut jack'e jackden tut kaido'ya kaidodan tut BM'ye bmden tut cracker'e tayfadan çok üstün oldukları hissiyatını alamıyor musun sende ? Çünkü oda bas bas onu anlatıyor kaç bölümdür :D Havadan power up veya ittifak gücüyle düşecek 1v1 durumu kalmadı seride bana göre.

Açıklamam gerekli mi gerçekten ? Şuan kedi köpekten tut jack'e jackden tut kaido'ya kaidodan tut BM'ye bmden tut cracker'e tayfadan çok üstün oldukları hissiyatını alamıyor musun sende ? Çünkü oda bas bas onu anlatıyor kaç bölümdür :D Havadan power up veya ittifak gücüyle düşecek 1v1 durumu kalmadı seride bana göre.
Bunları nasıl işin içine sokabiliyorsunuz anlamış değilim.:S

Luffy'i severim ama ortada bir Oda gerçeği var maalesef. Balıkadam adası, Punk Hazard ve Dressrosa da benzer durumlara düştüğünü gördük. Balıkadam adasında farklı olsa da ezik bir kişiye karşı baya bitik düştü.

Luffy koskoca Yonkou adasına gelmiş ve en iyi üçlüsünden biri ile kapışma gibi bir durum var ortada. Kapışma olursa eğer, ciddi bir vs olacağını sanmam.
Dediğin şey gerçekleşirse, o lafı ln ettirilmesinin bir manasi kalmıyor ki

Buradayım da serinin şuan güç dengelerine aykırı dediğin inanman iyi hoş ama inanmakla iş bitmiyor :D
Luffy'nin Big Mom'ın iki ve ya üçüncü adamını yenmesi mi aykırı? :S :I :/
Hadi inşallah :) Umut fakirin ekmeği de sonra beklediğimiz gibi olmayınca hatta "not even close" durumu olduğunda çok hayal kırıklığı yaşıyor insan :( Şimdi tüm gelecek bölüm sevimli tavşancık ve rakunun aynalar dünyasında macerası şeklinde geçerse mesela o bölüm okunmaz bu beklentiyle :D Bu yüzden ben yine beklentimi düşük tutayım :)
Araya başka sahneler girebilir. Big Mom tarafı, Sanji ve Vinsmoke tarafı, Davetli tarafı, Pedro-Brook tarafı Jinbe tarafı, Caesar tarafı. Zibil gibi taraf var. Benim düşüncem bu dövüş gösterildiğinde olacak olana yönelik. Ya yarıda kalacak ya Luffy dövecek. Muhtemelen Luffy alacak.
Buradaki maddelerin hiçbirisinin olmaması dileğiyle....
:)
Bu adamı evire çevire dövemezse.Big Mom'ı desteksiz yenme ihtimali sıfıra iner :DAnlıcaz bakalım.
Şu arc içerisinde zaten desteksiz yenmesi bana göre bir ihtimal değil. Big Mom'ı destekle bile yenemese bile bence Crackeri yener Luffy.

cc'meyvesi sayesinde luffyi bayılttı sonra 500 metre uçtu.
doffun klonu luffyi gidiklamadı bile ne klonu en son param parca olmuştu.
craker sanji seviyesidir daha fazla degil.
:hhh: Hahahha Koskoca Big MOM YONKOU ilk 3 adamından biri sen sanji diyorsun ya.
CC Luffy yendi mi ? Yendi
Kafese Koydu mu ? Koydu
Luffy Klon'u ile VS atıp dayak yedi mi ? yedi

Şonen diye boşa demiyoruz dayağını yer kesin.
Millet Yonko'yu Shicibukai ile kıyaslıyor ya. Koskoca Marine bile WB [ %50 ölü halini ] 1vs1 neredeyse alamıyorlardı la [ ODA kıyak geçmese Akainu ölmüştü ] Koskoca ODA ulan bu kaidoyu nasıl yenecek bu salaklar diye kafasını taşlara vuruyor.:artiz:

Bunları nasıl işin içine sokabiliyorsunuz anlamış değilim.:S
İşin içine soktuğum yok Oda kaç bölümdür yonkou ve tayfasının güçlerinin bizimkilerden ne kadar üstün olduğunu anlatıyor. Bu benim bakış açım.

Bana göre gösterdiği güç potansiyellerine bakacak olursak seriye aykırı luffy'nin cracker denen arkadaşı yenmesi.Ben luffy'nin ormanda çektiği zorluğa bakarım birde crackerin tek bakışla korkudan ne yapacağını şaşırttığı ortama bakarım. Kendi kendime derim ki bayağı güç farkı var kardeş.Haftaya yanılırım olabilir demek ki gösterildiğinden öte bir gücü varmış luffy'nin derim.

Ama luffy'nin yenemeyeceğine niye bu kadar karşı çıkıyorsunuz onuda anlayamam.

Yenemez.

Luffy artık belirli bir seviyenin üstünde öyle kolay kolay daha yenilmez,tamam rakibi güçlüdür belki ama Luffynin de çok kozları var.

Savaşırsa ölümüne kazanır ama çok zor duruma düşer yakalanır,ölür gider. Bu yüzden savaş olmaz gibi.Olacaksada çok büyük bir güç desteği lazım.

:hhh: Hahahha Koskoca Big MOM YONKOU ilk 3 adamından biri sen sanji diyorsun ya.
CC Luffy yendi mi ? Yendi
Kafese Koydu mu ? Koydu
Luffy Klon'u ile VS atıp dayak yedi mi ? yedi

Şonen diye boşa demiyoruz dayağını yer kesin.
Millet Yonko'yu Shicibukai ile kıyaslıyor ya. Koskoca Marine bile WB [ %50 ölü halini ] 1vs1 neredeyse alamıyorlardı la [ ODA kıyak geçmese Akainu ölmüştü ] Koskoca ODA ulan bu kaidoyu nasıl yenecek bu salaklar diye kafasını taşlara vuruyor.:artiz:
Serinin 65 bitmiş hadi luffy g5 açtı uynış actı öptü kaido yu zoro sanji
ne yapaçak söylesene sen daha kaç arc olacağni sanıyon.
luffy bmnin 3 adamı bile etmiyosa gitsin top oynasın.
artıc büyükler ligi barcelon real zamanı dortmund Leverkusen zamanı
bitti bu satten sonra bm de iner shanks da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık