Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bu adamı yenmesine yenerde geri ayaga kalkamaz.O yüzden klasik 1-2 sayfa dövüş çizip bırakır Luffy'nin rakibi Sanji'nin abisi olabilir ama oda Sanji'ye daha cok yakışır.

quyik

Şahsen yonkouların Luffy'le aralarında devasa bir güç farkı olduğunu düşünmüyorum ben. Luffy'nin G4 açtıktan sonra Doflamingo'yu nasıl dövdüğünü gördük (biraz klasik bir sav olacak ama). İster G4'ü tam güçte kullanmış olsun ister olmasın. Sonuçta Marco'yla bir tutulan adam değil miydi Dof ben mi yanlış hatırlıyorum? Bir zamanlar Law'un korktuğu adamdı. Haa Kaido'dan korkuyordu Dof, o başka bi mesele bence çünkü ben Kaido'nun en güçlü yonkou olduğunu düşünüyorum. Adamın yanında Shanks falan hikaye yani..

Bu luffy momoya söz verdi o kaido inecek bu olacakken krakeri yenmesi tartışılıyor bu ark bigmom inerde zorosuz nasıl olacak

Bigmom'a ihanet edilecek gibi bir hissiyatım var. Bege gibi biri mom'a karşı bişey yapmaya cesaret edemez ama diğer iki komutan da Bege ile hareket ederlerse işler çok güzel noktalara gider. Bu eleman da Luffy ile burada bir çarpışır daha sonra da Luffy ile bi ahbablık kurabilir. Hasırşapkalar+Kraker+mom vs İki komutan + Bege + Vinsmoke lar. Ciwil War :D
Tabi bunların olması çok düşük ihtimal ama neyse yazayım dedim belki tutar :D
Yonkouya adamları ihanet etmez bence
Bide luffy begeyi tekleyecek. Pekomsa kalleşçe sıkan kendi,adamını öldüren begeyle ittifak yapmaz

Craker boş beleş biri değil gibi. oturaklı davranışları var ama Luffy bu seviye adamları yenemeyecek durumda değil. Dof ile bereber o seviyeye ulaştı. Artık o ligin adamı. Yani Yonko ya da amiral alamaz, yaklaşamaz bile ama bu adamlar seviyesi dışında da kimselere kolay kolay kaybetmez. Craker de o kaybedeceği kadar kişiler kadar güçlü gibime gelmedi.

Luffy vs Craker dolu dolu olsa sonunda Luffy kazanır bence ancak bu dövüş sonrası Luffy 3 gün yatar. Ama yarın düğün var. O yüzden dövüş olmaz der geçerim. Araya giren olur falan fistan. Bir şey olur dağılırlar.

Bölüm ortaydı ama arc iyi ilerliyor. Yavaş değil en azından. Çizimler mi daha iyi olmuş bilmem ama güzel geldi gözüme bölüm. Linlin'de h.haki çıkmayabilir deniyordu ama artık kesin diyelim. Güçlü ruh falanda dediler. H.hakisiz yonko olmaz. Amirallerde bile çıkabilir ileride.

Lola üzerinden Linlin ile ittafak kurulur ve Kaido'ya yol alırlar:flaugh:

Son olarak merak ettim ne oldu acaba Hancock-sama:D

Bu nedir Kaido mu:D

Üye silindi 2781

Luffy bu adamı yenmesine yenerde geri ayaga kalkamaz.O yüzden klasik 1-2 sayfa dövüş çizip bırakır Luffy'nin rakibi Sanji'nin abisi olabilir ama oda Sanji'ye daha cok yakışır.
Bence Viviri kart yaşım kartı burada etki yapabilir.Luffy bu kartı kullanabilir.Sonuçta Big Mom'un ruhu ve ona bile etki edebilir.Veya babası gaza gelebilir Lola'nın.Bu arada okudum,inceleme yaptım bakmak isteyen arkadaşlar burada birlikte de yorumlayalım.

Bu luffy momoya söz verdi o kaido inecek bu olacakken krakeri yenmesi tartışılıyor bu ark bigmom inerde zorosuz nasıl olacak
Bu ark luffynin gördüğümüz gücüyle bigmomu indirmesini bırak ,kapışamaz bile. cracker gibi 3 komutan ki en güçsüzleri budur ,jack in 1 milyon olduğunu düşümünce ve big mom .poneglyh ile sanjiyi bi sekilde kurtarip kacarlar bu arc. eğer bigmom ile düşman olucaklarsa sonra sonra kapışırlat.ama ben muttefik olacaklarini dusunuyorum luffy kaidoyla teachi indirir ilerde yonkolardan.
Cracker konusunda 860 milyon abi adam bizimki dof u zar zor g4 le aldi. cracker bence balonda degildir. g4 ile belki zar zor denk dövüşür ama alamaz bence.

One piece'i takip edeli 5-6 yıl oldu, Oda hep belli bir mantıkla hareket etti. Bu arcta da benzer şeyler olacak.

1- Luffy vs Cracker olursa ve Cracker yenilirse düğün ertelenebilir. 3'lüden biri BigMom için değerli olsa gerek. Bir de Marco ile ekibi düğüne gelirse yada sürpriz olaylar olursa yüksek ihtimalle düğün ertelenmiş olur. Eğer düğün ertelenmezse Luffy G4'te level atlamış olduğu gösterilebilir ve iyileşmesi hızlanır. Kaldı ki biz Luffy' nin G4'le tüm gücünü harcadığını gördük. Belki G4 de G2 gibi gücün bir kısmını harcayacak bir şekilde ayarlayarak kendisini fazla hırpalamaz, Cracker'ı aradan çıkarır düğüne geçer. 1-2 günlük sürede tekrardan kendini toparlar. Böyle bir kurgunun olmasını istiyoruz ama olmaz.

2- Olacakları söyleyeyim; Luffy şu anki 4'lü arasında tufaya düşecek. Nami ve diğerleri kaçacak. Düğün günü Luffy'i bir şekilde Pedro ve Brook ile birlikte kurtarırlar ve Luffy düğüne gelir, düğünde işler çığırından çıkar. Orada diğer ülkelerden gelen ve gelişecek olaylarla Luffy'e destek verecek kişilerle BigMom'a karşı savaşılacak. Savaş kısmı ve sonucu ne olacak kestirmek zor. Ancak bu kurgunun olacağını düşünüyorum. Luffy ciddi dövüşecem dese bile tufaya düştüğü çok zaman oldu. Ne yazık ki bu durumları sevmesem de Oda, Luffy'i güçlü kişilere karşı ilk karşılaşmalarında her daim ezmeyi seviyor. Reyiz gibi rakiplerini ezerek geçmesini istemiyor. Bu arcta da Luffy'nin Cracker'ı yeneceğini ve ezerek geçeceği bir durum görmeyeceğiz. Şimdiden söyleyelim de hayal kırıklığı olmasın.

Diğer yandan güç kıstasında, Doflamingo'nun Cracker'ı alacağını düşünenlerdenim. Nekomamushi, Luffy'nin yanında olsaydı eğer o bile bu adamı alabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık