Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835: Ruhların Ulusu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün rawı çıktığında Luffy insanların ömürlerinin alınmasına sinir olmuştur diyordum ama Luffy Linlin'in kocasına sinir olmuş. Linlin'in düşmeyeceği konusunda fikrim de devam etmekte halen. Orada ayrılmak ile ne kastediliyor tam bilmek lazım. Ve belki ömürlerinden hastalıklı ve mutsuz geçirecekleri yılları alıyordur. Neyse. Biraz saçma bu. Big Mom'ın zalim olsa dahi arc öncesi yaşananlar diğer arclarda olduğu gibi olmadığı için düşeceği ihtimalini hala düşük görüyorum.
İşte en büyük soru şu bu kadın düşmezse ne olacak?
-Müttefik olsalar bile hani kadının Luffy'nin KK olacağını kabul etmesi gerekiyor. Eder mi? Jinbei'yi, Sanji'yi ve diğer herkesi bıraksa bile bunu niye kabul etsin?
-Kaçsalar gene olmaz tüm tanıdıklarını öldürür kadın. Kaçıp sonra ineceğini düşünürsek ee serinin zaten %35'lik kısmı kalmış. Kaido'dan sonra mı inecek bu kadın adası işlendikten sonra mı inecek?

Hani şu gelişen olaylardan bağımsız olarak bu kadın düşmezse hikaye kitleniyor.

Düşmezse ne olabilir sence serinin mantığına uygun olarak?

Big Mom'ın en güçlü 3 adamından birisiyse bu ortalık iyi karışır dicem klasik E.oda en fazla G3 acar Luffy bir olay cıkar herkes dagılır.

-Müttefik olsalar bile hani kadının Luffy'nin KK olacağını kabul etmesi gerekiyor. Eder mi? Jinbei'yi, Sanji'yi ve diğer herkesi bıraksa bile bunu niye kabul etsin?
-Kaçsalar gene olmaz tüm tanıdıklarını öldürür kadın. Kaçıp sonra ineceğini düşünürsek ee serinin zaten %35'lik kısmı kalmış. Kaido'dan sonra mı inecek bu kadın adası işlendikten sonra mı inecek?

Düşmezse müttefik olabilir.Kaido bildiğimiz gibi fazla güçlü Luffy'nin yanında Big Mom'ın olması büyük avantaj olacaktır.

İleride kaido ile yapılacak büyük savaşta Kaido'ya nasıl son vuruş yapılacağı ortaya çıktı. Kaido dövüşü kaybettikten sonra BM ruhunu hasat edecek. Hem böylelikle bir daha vergi toplamasına gerek kalmayabilir. (Kaido'nun çok büyük bir ruhu olduğunu da içeriyor bu tahmin)

İleride kaido ile yapılacak büyük savaşta Kaido'ya nasıl son vuruş yapılacağı ortaya çıktı. Kaido dövüşü kaybettikten sonra BM ruhunu hasat edecek. Hem böylelikle bir daha vergi toplamasına gerek kalmayabilir. (Kaido'nun çok büyük bir ruhu olduğunu da içeriyor bu tahmin)
Kaido'nun ruhunu alırsa o kadını kimse durduramaz

aynen, o bigmom düşecek düşmezse kesinlikle mütttefik olup luffy'e biat edecektir. Başka yolu yok manga bitiyor :good:

-----------------------------------------------------------------------------

Aslında Mom ile anlaşıp gitseler 20 bölümde ve sonrasında içeriden ihanetle Mom yıkıldı haberini alsak daha iyi olur. Hem seri hızlanmış olur hemde Luffy'ler istediğini almış olur.

Ayrıca zulmetmeyen yonkou olmaz yahu, kötüyse düşer kafasını bırakın.

Ve Carrot diyorum, zamanında Mihawk ile de çok dalga geçiliyordu. Hala geçiliyor gerçi.:/

Aslında Mom ile anlaşıp gitseler 20 bölümde ve sonrasında içeriden ihanetle Mom yıkıldı haberini alsak daha iyi olur. Hem seri hızlanmış olur hemde Luffy'ler istediğini almış olur.

Ayrıca zulmetmeyen yonkou olmaz yahu, kötüyse düşer kafasını bırakın.

Ve Carrot diyorum, zamanında Mihawk ile de çok dalga geçiliyordu. Hala geçiliyor gerçi.:/
Mihawk ?? O adam tam bir king çıkacak :D

Kaptan Usopp-sama

Ben ruyamda görmüştüm bir ara luffy ile mama ittifak kurup birlikte kaido ile savasiyorlardi. kaido mamanın meyve gücüne bir çözüm bulup fiziksel olarak rahatca indiriyor sonra luffy de big momin rahatca indiğini görünce zorooooggg sanjiii usoppp biz kaidoyu yenemeyiz diyip kaciyorlardi :D
Sanirim shanksı bulup bizi eğit diyor oyle uyanmistim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık