Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835: Ruhların Ulusu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılıyorum. Bu herşeyin ruhu ile ilgili mesele burda çözülür nur topu gibi yeni bir teknigimiz de olur.
Bu daha başlangıç. BB, Luffy'nin meyve gücünü iptal ettikten sonra ağzını burnu kıracak ve Luffy işte tam da o anda meyvenin ruhuna diz çöktürtecek. Ondan sonrası ise kimin daha dayanıklı olduğu üzerine bir yumruk yumruğa savaşa dönüşecek. Kazanan elbette ki Luffy olacak.

Bu daha başlangıç. BB, Luffy'nin meyve gücünü iptal ettikten sonra ağzını burnu kıracak ve Luffy işte tam da o anda meyvenin ruhuna diz çöktürtecek. Ondan sonrası ise kimin daha dayanıklı olduğu üzerine bir yumruk yumruğa savaşa dönüşecek. Kazanan elbette ki Luffy olacak.
Hööhhh.
Ciddi bişey yazdın sandımdı :(

Bölümün rawı çıktığında Luffy insanların ömürlerinin alınmasına sinir olmuştur diyordum ama Luffy Linlin'in kocasına sinir olmuş. Linlin'in düşmeyeceği konusunda fikrim de devam etmekte halen. Orada ayrılmak ile ne kastediliyor tam bilmek lazım. Ve belki ömürlerinden hastalıklı ve mutsuz geçirecekleri yılları alıyordur. Neyse. Biraz saçma bu. Big Mom'ın zalim olsa dahi arc öncesi yaşananlar diğer arclarda olduğu gibi olmadığı için düşeceği ihtimalini hala düşük görüyorum.

Big Mom'ın gücünün açıklanmasını saymazsak bölümün en önemli yeriydi bence. Bakın Nami'ye söyletiyor Oda. Siz de kabul edin şunu. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık