Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835: Ruhların Ulusu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca suratlı herif Big Mom'a iki kız çocuğu verdim diyor. Yüksek ihtimal döllenme ruhlar arasında oluyor. :oleyo2:

Bence bölüm gayet güzeldi. Şu Chopper'ın dev halini seviyorum ya tam savaş gücü. Ayrıca ilk sayfalar komikti vs. Nami bölümün yıldızıydı, en iyi sahne de Nami'nin bir yonko tayfası ile karşı karşıya olduklarını tam anlamıyla fark ettiğinde yüzündeki dehşet ifadesiydi. Bir yonkoyu ve tayfasını küçümsediklerini fark etti.

Lola ile ortam kuruldu, koca surat da Big Mom'a bilenme vesilesi verecek böylece. Diğer bölümle aksiyon safhası başlıyor gibi ufaktan.

Halkın rızası konusunda da bana pek garip gelmedi. Diğer seçenekleri ayrılmak olunca napsınlar, nereye gitsinler yani? New World'de bir yonko adasında güvende gül gibi(!) yaşıyorlar işte. Başka yerde de yaşayamazlar kendi başlarına. Big Mom'ın ruhlarını vermeleri için ekstra tehdit falan etmesine de gerek yok yani bence.

Brulee'nin meyve çok mu güçlü olmuş hem mane mane hem de nikyu nikyu'nun güçleri barındırıyor. Hatta bir de tuttu Carrot'u farklı bir boyuta yolladı bu yönden de Bluno'nun kapı meyvesini andırıyor.

Hikayenin işleniş tarzı Mom'u düşürme yönünde ilerliyor ama bizimkiler toplam 6 kişi ve şu ana kadar müttefik olacak tek grup Güneş Korsanları sadece. Çaya davetliler arasında müttefik bulunmazsa Mom'un düşme ihtimali bence sıfır. Kurtarma ve kaçma operasyonu olması mantıklı gibi ama işleniş o yönde değil.

Big Mom'ın meyvesi baya güçlü bir meyveye benziyor. Şu yapabildiği sadece meyve ile alakalı olan kısımlar. Bakalım meyveyi nasıl kullanıyor dövüşünde sonra hayret edersiniz.:D

Lola 1. dereceden Big Mom'un kızı çıktı. :/ Ayrıca o adam da BM'nin eski eşiymiş. Birde Big Mom düşmeyecek belli. %100 eminim artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık