Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835: Ruhların Ulusu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu da Mom'in inmesi için gerekçelerden birisi sayılabilir. Kaido öncesi power up gerekli. Durum bu iken mangaka Luffy'e bir şey katmayacak bir arc yapmaz. Bege inse desek Luffy'e ne katar? Judge? Luffy kesin yener diyeceğimiz adamlar bunlar. Dof-Marco ayari bir adam çıkmalı karşısına en kötü. Şu an Mom'dan başka rakip gözükmüyor böyle. Tabii buna gelene degin bir sürü ok var Mom'i gösteren. Daha yeni ekleme yapıldı, milletin ömrünü yediğini öğrendik.
Katılıyorum. Daha luffy doffu yeni yenmisken BM inecek dediği için afaroz edilen bir forum üyesi olarak BM nin inmesi için gerekli sartlarin oluştuğunu düşünüyorum. Jinbe ile sanjinin durumu bile fazlasıyla yeterli aslında.
Kaldı ki luffy yola çıkarken BM ile savasmiyacam dedi. Yapmicam dediği şeyleri ozellikle yaptığına onlarca kez şahit olduk :D
İlk cümlemi okudum da fakir ama gururlu bir adam gibi olmuş BM insede boşa gitmese iyidi :D

O değilde acaba linlin nasıl bir dövüş tarzı sergileyecek onu çok merak ediyorum. Nasıl bir dövüş stili var? Büyü yapabiliyor mu? Sadece ruh ruh ile nasıl bir saldırı olabilir ki? ODA sen naptın yine ne var aklında....
Çok basit görünen ama bir o kadar karmaşık bir meyve sahibi yonkou.
Kadın oldugundan ve fiziksel görüntüsü tonton oldugundan nasıl dövüşeceğini kestirmek güç.
Brook tan ruh almaya çalışsa al al bitmez. Ölümsüz cidden adam bakalım neler olcak.

O değilde acaba linlin nasıl bir dövüş tarzı sergileyecek onu çok merak ediyorum. Nasıl bir dövüş stili var? Büyü yapabiliyor mu? Sadece ruh ruh ile nasıl bir saldırı olabilir ki? ODA sen naptın yine ne var aklında....
Çok basit görünen ama bir o kadar karmaşık bir meyve sahibi yonkou.
Kadın oldugundan ve fiziksel görüntüsü tonton oldugundan nasıl dövüşeceğini kestirmek güç.
Brook tan ruh almaya çalışsa al al bitmez. Ölümsüz cidden adam bakalım neler olcak.
Meyveyi tenzilen bu dusunduklerinin aynısini kaido için düşünmüştüm.
4 yonko yu ilk defa gosterirkenki hali için.
Uydurur yani bir şeyler :)

Cansız nesnelerinde ruhu var görünen seride. Ama tabii insani özellikler için insan ruhu lazim. Bunu da Mom sağlıyor. Şuraya geleceğim: Sabo; "Her seyin ozu var" deyip arenayi hakili eliyle un ufak ediyor. Mom bunu hakisiz yapabilir mi? Sonucta ruh meyvesi yemis? Yerdeki taşların ruhunu kontrol edip parca pincik edebilir mi? Böylelikle bütün adayı tehlikeye atacak bir güç çıkar ortaya. Hani Dof, kafesle tehdit ediyordu ya tüm adayı Mom da bu şekilde tehdit edebilir savas olursa. Kacmak isteyenler olursa canlandırdığı nesneler ile hemen görür, o bolgeyi parça pincik eder ve kacamazlar. Tek kurtuluş, indirilmesidir.

Moria düşünce hizmetçi kadın kendini aynada görmüştü .gölgeler geri dönüyodu
O kızın gölgesini Moriah'ın içinden çıkardılar. Yani gölgeyi serbest bırakmadığın sürece zombide kalıyor. Moriah hiç gölge almadan ölseydi, hiçbir gölge sahibine geri dönmezdi zombilerden tek tek çıkarmadıkça.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık