Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835: Ruhların Ulusu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moriah'ın meyvesinin zayıf tarafı tuzdu. Hele ki başka bünyeye koyduğu gölgeleri çıkarması tuz ile çok kolaydı. Ama büyük ihtimal Big Mom'ın meyvesinin bu tarz bir zayıflığı olmayacak.

mrso

Big mom = moria moria ile arasındaki fark moria cansız varlıklara gölge veriyor mom ise cansız varlıklara ruh veriyor . Elbet moria nin gölgeleri gibi ruhlarida etkisiz eden bi şey çıkacaktır . Ama benim düşüncem mom ile şimdi dönüşmiyecek Sanji yi alır kaçar kaido ya çökmeye gider. Jimble de yanında götürecek . Bu dediklerim 20 hafta alır .

Şu arc bitse de, WG toplantısı, Devrimcilerin yaptığı toplantı, BB'nin durumu, Kaido'nun durumunu falan görsek keşke. Bunlar daha çok heyecanlandırıyor beni.

korsan-0

ana baba belli

bu çarpuk çurpuk oğular kızlar...
karasakalın meyve güçleri...

luffy.

Luffy'nin şimdi Bm'yi indirirmesi için çok büyük bir güç artışı olması gerekiyor. Yendiğinde de zaten yonkou seviyesine ermiş demektir. Bu seviyeye gelirse de zaten Kaido'yu yenmesi çok zor olmayacaktır. Ama bizler Bm ile daha zorlu bir savaş olup Kaido'nun kolayca alaşağı edilmesini ister miyiz ? Hayır. O yüzden benim düşünceme göre bu arc süpriz bir isim gelecek. Bence Shanks olacak bu. Luffy yeni bir teknik geliştirip sağlam (En azından Dof'tan sağlam) bir adamı indirecek, Bm'yi indirecek isim de Shanks olacaktır. Shanks devreye girerse zaten herkes memnun olur :D Böylelikle Luffy daha istikrarlı bir şekilde Kaido'ya ilerlemiş olur.:a:

Shanks karışmaz bu işlere. Hele Luffy'nin macerasına karışacağını sanmıyorum. Luffy ile karşı karşıya gelmeyecekler beyler.

İttifak falan nereden çıkarıyorsunuz la böyle şeyleri? :S
Luffy'nin 1 vs 1'de BM'yi indirmesi saçma geliyor da hani ittifak falan daha da saçma geliyor bana.

Luffy KK'liğe yürürken bir Yonkou'yu yanına mı çekecek? Zaten Shanks dostu.

Luffy'nin kaçması da ayrı bir falso. Yahu Luffy bu Luffy. Adada eziyet varsa çekip gider mi hiç?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık