Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mom luffy ve bizimkilerin geldiğini Purin'in üçüncü gözü vasıtasıyla gördü.Oradan direk görüyor da olabilir bu bilgiyi 3. gözüyle algılıyor da olabilir.Cadılar kürelerine bakıp görürler ya onun biraz değişmiş versiyonu bence.

Hatta bu göz bence bütün o bitkilerde eşyalarda meyve gücünü ilettiği her yerde var.Kendi kanından olanlar dahil.O yüzden istihbaratı bu kadar sağlam.

Yalnız Pekoms'un geri dönün yazması saçma olur. Bizim tayfanın Sanji'yi almaya geldiğini zaten biliyor. Yani saçma olur.

Kim yazdı o yazıyı? Kim?

Yalnız Pekoms'un geri dönün yazması saçma olur. Bizim tayfanın Sanji'yi almaya geldiğini zaten biliyor. Yani saçma olur.

Kim yazdı o yazıyı? Kim?
Pekoms tırnağıyla kazımıştır :/ Belki de gemideyken düğüne gelen diğer konukların gemilerini gördü ve uyarmak istedi. Asla anlaşamayacakları veya giderseler bu kadar kişiyle sağ çıkamayacakları için :(

Pekoms tırnağıyla kazımıştır :/ Belki de gemideyken düğüne gelen diğer konukların gemilerini gördü ve uyarmak istedi. Asla anlaşamayacakları veya giderseler bu kadar kişiyle sağ çıkamayacakları için :(
Yazının tuvalette olması gizlice yazdığını gösterir. Yani demek ki birileri gemiye geldi. Pekoms da hemen mesajı yazdı.

Kim bastı bizim gemimizi peki???

Aranın da verilmesiyle son bölümlere baktığımız zaman bence gerekli ve güzel bölümlerdi. Sanjinin ablası ve kardeşi ve gemma hakkında daha detaylı öğrendiğimiz bilgiler, sonraki hafta Bigmomun alice harikalar diyarı havasında ama arkasında psikopatlık akan girişi ve onun hakkında da yavaş yavaş öğrenmeye başladığımız bilgiler ve luffyi öğrenmesi ardından bu hafta Purin'in tatlılığı ve iyi kalpliliği, açıkçası içeriden biri gerekiyordu başka türlü nasıl tüm kek adasına sızarlar diye merak ediyordum güzel oturdu bence. Ayrıyeten sanji reisin yıllardır aradığı fırsat ayağına gelmişken kızı reddetmesi ise kıyametin yaklaştığının habercisiydi :D
Pedro ise çok şüphe çekici ya nekodan aldığı gizli görevler var veyahut bazı arkadaşların dediği gibi hayin ama ben ikinci ihtimalin olduğunu düşünmüyorum minklerin özüne aykırı en büyük örneği de pekomushidir. adam bigmomın adamı olmasına rağmen vatanına karşı olan bağlılığını görüyoruz yani hainlik pek olası değil orada başka bir iş var.
Ayrıyeten Luffy'nin bigmomla çatışmaya girmesi tayfanın ölüm fermanını yazmak demektir. Bence orada olaylar başka bir boyuta geçecek ve karmaşa yaşanacak ve merkezinde gemma olacaktır.Yine bigmom ile lola vasıtasıyla kızını kurtardıkları için bir defaya mahsus affedeceğini ve savaşın böyle engelleneceğini düşünüyorum ama gemma tarafı çok sakat bir olay patlayacaksa oradan patlayacaktır.
Ayrıca bigmomun gücünü her geçen hafta daha fazla hissediyorum.129 kişilik aile ne ya ve bence bu kocalarında belli bir seviyede olduğunu düşünüyorum. Mesela beyazsakalın müttefik kaptanları seviyesinde ve çoluk çocuğu da katınca ve totland sistemini artık bigmomun isminin nereden geldiği ve ne kadar güçlü olduğu bence bunlardan bile anlaşılabilir.
Son olarak daha hiçbirşey görmeden büyük abiyi şu alır küçük abiyi şu alır muhabbetleride çok bayat şeyler. Oda böyle bir aileyi olaya soktuysa ve etkinlikleri aktifliklerini bu kadar güçlü ise hiçbir aile üyesinin küçümsenmemesi gerekir bu aile çok tehlikeli bir aile ve bence bir yonkoun dizginlemesinin zor olacağı ve belki de sonunu bile getirebilecek tehlike de bir aile olacaktır. Zira efsaneler, hükümetle olan ilişkileri herkesin temkinli bakması ve hiç çekinmeden yonkounun adamlarına kafa tutmak hemde kendi bölgesinde tehditkar davranmak pekomushi olayı kolay bir olay değil bu da güçlü olduklarının göstergesi... Bence abiler de karizma ve güçlüler sakın hafife almayın ve artık düğün olayına harbi harbi giriyoruz tahminimce çok eğleneceğiz ve tatmin edici bölümler bizi bekliyor... :D

Belki de Bigmom'ın çocuk yapmak için ilişkiye girmesi, doğurması falan gerekmiyordur :/ Ayrıca ben farklı türlerden kocaları ve doğal olarak o türün melezi veya o türden çocukları olduğunu düşünüyorum :(

zaten benim düşüncemde bigmom kızlarım diye bahsettikleri sahip olduğu adanın prensesleridir.
Çünkü her adanın kralları ayrı bu krallar bigmom çatısı altında toplanıyordu ve prensesler bigmom doğrultusunda evleniyor.

Garp ile Bigmom geçmişten hüsümetleri olduğu kesin sonucta sengoku ile az kovalamadılar :D

Monkey D. Garp bigmom ailesi veya bigmomla bir alakadar durumu yoktur.Sonucta Garp kendi ailesinden başka korsanlara taviz vermeyen biri sürekli Roger shiki kaido Beyaz sakal gibi rakiplerin peşinden koşan kişi bigmomla ilişkiye girebilirmi :D Rüyasında görse topukları totoşlara vura vura kaçar :D o kadından cocugu olanı aklından zoru var der çıkarım ahhh trolll Oda-senseiiii :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık