Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Big Mom ın çocuk doğurduğuna inanmıyorum..Çok mantıksız.Bu kadın büyük ihtimal çocuk hırsızı ve çocukların annelerini ve babalarını öldürüyor büyük ihtimal...Kolayca çalın yada öldürün diyen bir caniden herşey beklenir.
Diğer yandan ben asıl Zoro nun arkını bekliyorum.Zoro nun gerçek ailesi Wano ülkesinde çıkacak ..Çünkü elindeki kılıç ryumanın kılıcı ona boşuna gelmedi.

Ben Big Mom ın çocuk doğurduğuna inanmıyorum..Çok mantıksız.Bu kadın büyük ihtimal çocuk hırsızı ve çocukların annelerini ve babalarını öldürüyor büyük ihtimal...Kolayca çalın yada öldürün diyen bir caniden herşey beklenir.
Diğer yandan ben asıl Zoro nun arkını bekliyorum.Zoro nun gerçek ailesi Wano ülkesinde çıkacak ..Çünkü elindeki kılıç ryumanın kılıcı ona boşuna gelmedi.
Kocalarınıdamı çalıyor ?

1-)Alabastada sahtekar korsan kurtacı crocodile 2-)Skypiede sahte tanrı Enel 3-)Dressroda sahtekar kral Doffy 4-)Burada da sahte ana Big Mom...

Ayrıca Kocalarını büyük ihtimal yiyor :) Her ırktan çocuğu var diyor Purin. Bu herşeyi açıklıyor aslında

Eğlenceli bölümdü bence. Seride sadece aksiyon, macera, gizem yok. Komedi de var ki bu bölüm komedi ağırlıklı olmuş.

Puding Sanji'yi size getireceğim diyor ama Sanji ipleri eline almadan dönmez artık. Adam babamla işim olmaz diyor ama belli ki babası yakasını bırakmıyor. Artık özgürlüğünü eline alması lazım.
Şu ana kadar sanki biraz sakınarak takılıyordu. Ben o EL'deki poster vakasının tesadüf olduğunu sanmıyorum. O kamera işine muhtemelen Sanji el atıp kendini ele vermemeye çalışmıştır.

Nami, Sanji ile alakalı bütün şeyleri bilen tek kişi aslında. EL'de ölsem bile bir kadına vurmayacak şekilde yetiştirildim dediğinde Nami vardı. Jaya'da börtü böcekten korktuğunda Nami vardı. Yine Jaya'da aslında North Blue'da doğdum deyip sahte gülümseme attığında Nami vardı. Üstelik bir de Absalom'u tokatlamıştı ki bundan Nami'nin haberi yok. Tüm düğümü çözecek kişi Nami olacak galiba.

Bu ark görmeyi beklediğim kişilerden biri de Absalom aslında. Adam Kidlerin adaya girip ittifakı bile haber yapmıştı. Düğünü de haber yapmak için bir yolunu bulup içeri sızacaktır bu eleman.

Reyiz karizma kasmaya devam ediyor. Kami samanın North Blue'daki tüm karizmayı bu adama yüklediğini düşünüyordum ki artık North'u da aşmaya başlıyor. :D
Bu yüzden abileri gram etkilemedi beni.

Purin Ablasının denizlere açıldığını söylüyor. Büyük ihtimal ablası Bonney. Bonney ile Ace'in sevgili olduğunu ele alan teorilerin tutma olasılığı arttı. Bir diğer takıldığım nokta Purin'in '' Aranızdaki güçlü bağlar sayesinde bu işi başarabilirsiniz. '' demesi. Acaba Big Mom'un yeteneklerinden birisi bağlar ile ilgili olabilir mi ? Bir ipucu sanki ?
Lola olabilir purin kendine koca bulmaya gitti diyo .bonneyin koca bulma derdi var mı bilmiyoz

Lola'yı esgeçtim. Nedeni ise Purin'in estetik açıdan güzel olması Lola'nın Purin'in ablası olması ihtimalini düşürüyor.
Purin'den daha çok önceki sayılarda gördüğümüz Lola'nın ikizi'nin kızı olabilir ya da kız kardeşi.
Hancock ve kız kardeşleri ?

Puding ablalarımdan biri gitti diyor.Sonra Nami gösteriliyor.+ olarak Gotti'yi götüren kadın var.Kısacası diyebiliriz ki Lola BM'nin kızı.Bu herkesin ortaya attığı bi teoriydi ama Puding'in bu sözü Bonney'in Big Mom'ın kızı olmadığı ihtimalini güçlendiriyor.Çünkü Puding bir kişiden bahsediyor.Bonney zaten daha çok WB ile alakalı çıkacaktır. :)
bak ablalarımdan biri kendi sevdiği birini bulmak için evden kaçtı diyor. Ne mağlum bonny'nin evli olmadığı ve kocasından kaçmadığı :flaugh:
Bu law olayı gibi law'ın korsan simgesini görünce herkes Ooo Dof Dof Dof diye çığırıyordu sanmıyorum ki yanılalım :flaugh:
1-)Alabastada sahtekar korsan kurtacı crocodile 2-)Skypiede sahte tanrı Enel 3-)Dressroda sahtekar kral Doffy 4-)Burada da sahte ana Big Mom...

Ayrıca Kocalarını büyük ihtimal yiyor :) Her ırktan çocuğu var diyor Purin. Bu herşeyi açıklıyor aslında
Karıdaki Fetiş manyak dwarf Dev Balık adam manyak Fantazi :ehe:

Lola olabilir purin kendine koca bulmaya gitti diyo .bonneyin koca bulma derdi var mı bilmiyoz
Hancock'unda kız kardeşleri güzel fakat Yılan meyvelerini yedikleri için mutasyona uğramışlar zanlımca.
İki ihtimal var.
Bonney aşık olacağı adamı bulmak için denizlere açıldı ve şuana kadar sevdiği birisini bulamadı ya da buldu o kişi Ace idi.
Lola aşık olacağı adamı bulmak için denizlere açıldı ve şuana kadar önüne çıkan hiç bir erkek onun teklifini kabul etmedi.

Tabi dediğim gibi bana Bonney daha yakın geliyor. Süpernovalardan birisininde artık hikayeye dahil olması gerekiyor.

Hancock'unda kız kardeşleri güzel fakat Yılan meyvelerini yedikleri için mutasyona uğramışlar zanlımca.
İki ihtimal var.
Bonney aşık olacağı adamı bulmak için denizlere açıldı ve şuana kadar sevdiği birisini bulamadı ya da buldu o kişi Ace idi.
Lola aşık olacağı adamı bulmak için denizlere açıldı ve şuana kadar önüne çıkan hiç bir erkek onun teklifini kabul etmedi.

Tabi dediğim gibi bana Bonney daha yakın geliyor. Süpernovalardan birisininde artık hikayeye dahil olması gerekiyor.
Bonney aceden çok wbnin ölümüne kızmış gibiydi.kardeşlerde meyveden öncede koca kafalı çizilmişti sanderaonia yeşil saçlı olan yani çok farklı gözükebilirler.Ki ben 43 kızıda momun doğurduğunu sanmıyorum sanji gemide gelirken lolaya aşırı benzeyen birini görmüştü hatta o zaman o kişide kızı değil

Bonney aceden çok wbnin ölümüne kızmış gibiydi.kardeşlerde meyveden öncede koca kafalı çizilmişti sanderaonia yeşil saçlı olan yani çok farklı gözükebilirler.Ki ben 43 kızıda momun doğurduğunu sanmıyorum sanji gemide gelirken lolaya aşırı benzeyen birini görmüştü hatta o zaman o kişide kızı değil
Bende onu diyorum. Onun kızının böyle bir gemide ne işi var ? Kendi adasında durmak yerine neden damadı getiren bir gemide ? Kızı değil belli ki. Alt tabakadan birisi ki ona Purine hitap edildiği gibi hitap edilmiyor ve herhangi bir tatlı unsuru içermiyor. Purin mesela omzunda Jöle ile geziyor. Bonney sürekli yemek yiyor. Bende Big Mom'un bu kadar kızı doğurduğunu sanmıyorum. İhtimaller ;

1- Ayin,Büyü vb. şeyler ile farklı güçleri olan kızlar elde ediyor.
2- Bebekleri küçükken ailelerinden zorla alıyor,çalıyor.
3- Adaya gelen insanlar ilüzyon vb. güç ile hipnotize edilip Big Mom'un kızı , kocası ya da oğlu olduğunu düşünüyor olabilir.

Bende onu diyorum. Onun kızının böyle bir gemide ne işi var ? Kendi adasında durmak yerine neden damadı getiren bir gemide ? Kızı değil belli ki. Alt tabakadan birisi ki ona Purine hitap edildiği gibi hitap edilmiyor ve herhangi bir tatlı unsuru içermiyor. Purin mesela omzunda Jöle ile geziyor. Bonney sürekli yemek yiyor. Bende Big Mom'un bu kadar kızı doğurduğunu sanmıyorum. İhtimaller ;

1- Ayin,Büyü vb. şeyler ile farklı güçleri olan kızlar elde ediyor.
2- Bebekleri küçükken ailelerinden zorla alıyor,çalıyor.
3- Adaya gelen insanlar ilüzyon vb. güç ile hipnotize edilip Big Mom'un kızı , kocası ya da oğlu olduğunu düşünüyor olabilir.
Ben mitoz bölünmeyle çoğalıyor sanıyordum ama kocaları varmış. Bence meyve gücü ile gebelik süresini kısaltıyor. :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık