Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Purin Ablasının denizlere açıldığını söylüyor. Büyük ihtimal ablası Bonney. Bonney ile Ace'in sevgili olduğunu ele alan teorilerin tutma olasılığı arttı. Bir diğer takıldığım nokta Purin'in '' Aranızdaki güçlü bağlar sayesinde bu işi başarabilirsiniz. '' demesi. Acaba Big Mom'un yeteneklerinden birisi bağlar ile ilgili olabilir mi ? Bir ipucu sanki ?

Purin Ablasının denizlere açıldığını söylüyor. Büyük ihtimal ablası Bonney. Bonney ile Ace'in sevgili olduğunu ele alan teorilerin tutma olasılığı arttı. Bir diğer takıldığım nokta Purin'in '' Aranızdaki güçlü bağlar sayesinde bu işi başarabilirsiniz. '' demesi. Acaba Big Mom'un yeteneklerinden birisi bağlar ile ilgili olabilir mi ? Bir ipucu sanki ?
Peki ya Lola?

Lola'yı esgeçtim. Nedeni ise Purin'in estetik açıdan güzel olması Lola'nın Purin'in ablası olması ihtimalini düşürüyor.
Purin'den daha çok önceki sayılarda gördüğümüz Lola'nın ikizi'nin kızı olabilir ya da kız kardeşi.
Farklı kocalardan değil mi bu kızlar. BM'ye bayağı benziyor Lola. Aynı çirkinlik.

Lola'yı esgeçtim. Nedeni ise Purin'in estetik açıdan güzel olması Lola'nın Purin'in ablası olması ihtimalini düşürüyor.
Purin'den daha çok önceki sayılarda gördüğümüz Lola'nın ikizi'nin kızı olabilir ya da kız kardeşi.
Bence orada Lola'dan bahsediyor.
Lola evlenecek kişi arıyordu. Hatta evlenme teklifi bile yapıyordu.
Aynı şekilde gölgesinin verildiği domuzda öyleydi. :)

Farklı kocalardan değil mi bu kızlar. BM'ye bayağı benziyor Lola. Aynı çirkinlik.
Bence orada Lola'dan bahsediyor.
Lola evlenecek kişi arıyordu. Hatta evlenme teklifi bile yapıyordu.
Aynı şekilde gölgesinin verildiği domuzda öyleydi. :)
Olabilir. Bonney'in Hosa dilindeki anlamı Bal ve kendisi çok obur. Gemi'nin etrafındaki dizaynlar ve dudağının altındaki rujda BM ile aynı. Lola bir önceki sayılarda gördüğümüz kadına benzediği için BM'nin kızı olma ihtimali zayıfladı. Tabi o kadınında neci olduğunu bilmiyoruz fakat Kızı olmadığı kesin.

Belki de Bigmom'ın çocuk yapmak için ilişkiye girmesi, doğurması falan gerekmiyordur :/ Ayrıca ben farklı türlerden kocaları ve doğal olarak o türün melezi veya o türden çocukları olduğunu düşünüyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık