Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri dönün diye büyük ihtimalle Pekoms yazmıştır belkide küçük olasılıkta olsa Sanji yazmıştır :eek:

niye illa bir ihanet olmak zorunda hissediyodunuz
arcı uzatmanın iki yolu var ya Luffy olay çıkartacak ya da biri ihanet edecek ki kavga çıksın Luffy 10 saat birini dövmek için yenilip geri gelsin yoksa Sanjiyi alıp çıkarlar zou kadar bir arc olur bu kısa olur yani o yüzden ihtimal veremiyor kimse bu kadar kısa arc olacağına. Bir sıkıntı çıkacak illa ki görünürde aksiyon olmadığına göre ihanet olacaktır.

Ben şahsen Pedrodan şüpheleniyorum. Gitmek içinde çok ısrarcıydı. Fazla tetikte duruyor. Gelince tanınmamak içinde uğraştı. Luffyler için diyebilirsiniz. Haklsınızda. Ama ne bileyim birini seçmem gerekse ben ihanetin pedrodan geleceğine oynardım. En kötü fifti-fifti

İlk deefa one piecete kötü oy kulalnıyorum. Bu ne abi allah aşkına BM tam bi kepaze çıktı imparator felan değildir bu. Gözümde hiç böyle canlandırmamıştıç.

Ayrıca koca sayısını artırarak cocuk sayısını 85 yapan oda da bizle dalga geçiyor sanırım . 43 kocası varsa hepsinden 1 kere olsa ve hepside ikiz olsa yinede 43 senede anca doğurur onları bigmam. Hepsi ikiz bile olsa durmadan kocalarıyla çalışsa anca bu kadar cocuk oluyor. ee bu hiç mi savaşmadı nasıl imparator oldu ba kadın.

Kısaca one piece serisinin en kötü arcı okuma hevesim kalmadı

arcı uzatmanın iki yolu var ya Luffy olay çıkartacak ya da biri ihanet edecek ki kavga çıksın Luffy 10 saat birini dövmek için yenilip geri gelsin yoksa Sanjiyi alıp çıkarlar zou kadar bir arc olur bu kısa olur yani o yüzden ihtimal veremiyor kimse bu kadar kısa arc olacağına. Bir sıkıntı çıkacak illa ki görünürde aksiyon olmadığına göre ihanet olacaktır.

Ben şahsen Pedrodan şüpheleniyorum. Gitmek içinde çok ısrarcıydı. Fazla tetikte duruyor. Gelince tanınmamak içinde uğraştı. Luffyler için diyebilirsiniz. Haklsınızda. Ama ne bileyim birini seçmem gerekse ben ihanetin pedrodan geleceğine oynardım. En kötü fifti-fifti
Opta ne zaman ihanetler ile arc uzadı ki?Oda bu.Trilyon tane yol bulur uzatmak için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık