Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O klasik tayfa fikirleri.Birşey yapmadı demiyorum luffy o işin şakası.Ama Zoro ve Sanji bunları yapıyorsa bakalım luffy önemli neyinden vazgeçecek onu merak ediyorum.Ben oyumu etten yana kullanıyorum. :D
Luffy tayfası için hayalinden bile vazgeçer. Zaten Kk olmak istemesinin altında aradığı anlamda başka. Yani başta nakaması gelir onun için her şeyden önce. Robin için neler ettiğini gördük. Bu bakımdan kanıtlaması gereken bir durum kalmıyor.

Luffy tayfası için hayalinden bile vazgeçer. Zaten Kk olmak istemesinin altında aradığı anlamda başka. Yani başta nakaması gelir onun için her şeyden önce. Robin için neler ettiğini gördük. Bu bakımdan kanıtlaması gereken bir durum kalmıyor.
Ben ondan bahsetmiyorum.Zoro ve Sanji gibi normal bir vaziyeteyken bir tehlike yokken neyden vazgeçer onu merak ediyorum.Yoksa kabul etmez onu zaten biliyoruz tayfaya değişmez.Hancock mu et mi ne olabilir bu ? :D

Crocodile, Lucci ve Kyros'un yanına Pedro'yu da ekliyorum..

Pedro'yu ileride daha da çok seveceğimi düşünüyorum. İnu ve Neco'dan sonra Mink'ler arasında en çok öne çıkan karakter Pedro. Onla ilgili beklentilerim epey yüksek.
Pedro ileri de mink liderinin sag kolu olur.Yani carrot'un yardimcisi olabilir.
@gyjbsch olabilir mi adas

Outlaw

Ulan hem her iki haftada bi ara veriyosun, hemde kaplumbağa hızında ilerletiyorsun seriyi. Ne lan bu okuyucu? Sağlam bi dövmek lazım bu herifi.

Rise and Shine

Artık güncel takip etmemeyi planlıyorum 2 hafta beklemek sıkıyor biriktirip okuyacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık