Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
129 sayısını bi yerden hatırlıyorum gibi ama :S

Pudding'in mutfağındaki irili ufaklı saatler de bi garip. Sanji'yi ben getiririm dedi ama o buluşma işleri yaş :D Law, CC ve Joker olaylarını biliyoruz :D

Bi de abileri acaba Sanji'ye kötü mü davranıyordu, kaşlar ters burgulu salto falan ya :T Abilerinin Brokoli adasındaki pozu da güzeldi. Şeyin aynısı hani Luffy ve Usopp'un Mokomo'yu gördüğü gibin.

Bu arada Oda resmen doldurma bölüm yapıyor. BM direkt gelip adayı basacaktı ve savaş başlayacaktı halbuki. Para uğruna yapmadığı kalmadı...
Bu seriyi tam 8 yıldır takip ediyorum, neyin nasıl ilerlediğini gayet iyi görüyorum. Oda, son zamanlarda sadece boş, içi tamamen boş bölümler çıkartıyor sıklıkla. Bir bilgi aldın şimdi 2 hafta beklersin, sonuçta bu durum senin için çok iyi ancak beni sıkıyor. Bu söylemlerimi bazı veletlerin savaş yok boş bölüm demesine çekmeye çalışma hiç ne demek istediğimi gayet iyi anlıyorsun. Marineford gibi bir arcta her şeyi çizsem her bölüm en az 50 sayfa olurdu diyor, en önemli dövüşleri kısa kısa kesiyor sonra dressrosa ve bu bölümde olduğu gibi 2 espri ve 1 önemli bilgi üzerine bölüm çıkartıyor, tam da rahatsız olduğum ve dillendirdiğim kısım bu.

828 bölüm yorumu @

- sanji puddingi tayfası için red etmiş ve luffy bunu duydugu için agladı. ha birde cıkarken pudding luffye göz kırptı. kalan hersey önemsizdi. sanji hersey sona erdiginde bu kızla evlenir artık ;)

evet bu bölüme bu kadar yeter devamı haftaya ins oda ara olmazsa :)

BM'den Puding gibi saf,temiz kız çıkması bayağı şüpheli. Pekoms düğündeki kurbanımız olacak heralde kaçırıldı şimdi de kurban törenine hazırlanıyordur. Bir de One Piece'de çocukları leylekler getirmiyorsa BM yaklaşık 65 yılını hamile geçidi demektir. Kaç yaşında lan bu karı ?

"Pregnant Warrior Charlotte Linlin"

Biri çıkarları için çocuk peydahlıyor diğeri kimsesi olmayanları tayfasına alıyor babalık yapıyor :/
Abi 2 yonko arasında ki zıtlığı görmüyormusun?
Oyaji , Mama
Öz evladı olmayanları bile babalık , Öz evlatlarını çıkarları için kullanma
Seriniçici55 :( , At gibi yiyiyici
Erkek , Kadın
Aile sahibi olmak OP umurunda değil , Muhtemelen öz ailesi umrunda değil OP umrunda
İyi , Kötü
gibi gibi özelliklerle birbirne zıt olarak 2 tane yonko tasarlamış adam. Oyaji'yi severim ama bana her zaman hayali çok dandik gelmiştir. Dandik hayaline göndermede mi yapmayak. :(

Bu linlin nasıl 25 erkek bulmuş la silah zoru ile felan herhalde :ehe:

ek olarak 63 yıl hamile kalmış karı 15 yaşında hamile kalsa 78 yaşında.
Lola ve Sanji'nin gemideki kız ikiz gibi Big Mom 75 yaşında felan çıakcak herhalde Dev çıkmaz ise :flaugh:

Yami

Bu aileye insan yakıştırması yapılmıyor. Zaten üst teknoloji kullanıyorlar harbi power rangerslar yani.
Keşke teknolojisiz böyle Zoldyck gibi bir aile olaydılar. Suikast teknikleri felan çok hoş olurdu.
Ne biliyim böyle robotik suikast mi olurmuş :(

Bu linlin nasıl 25 erkek bulmuş la silah zoru ile felan herhalde :ehe:

ek olarak 63 yıl hamile kalmış karı 15 yaşında hamile kalsa 78 yaşında.
Lola ve Sanji'nin gemideki kız ikiz gibi Big Mom 75 yaşında felan çıakcak herhalde Dev çıkmaz ise :flaugh:
Düzeltmek gibi olmasın ama 43 koca diyordu sanki.

Belki 2'şer-3'er belki hakisi sayesinde erken şeapıyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık