Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne diyeceğim, Luffy ve 3 adamı 4 yonkou yerine geçecek olmasın? Burada geçecekten kastım yonkou olmak değil.
Şu şekilde: Luffy=Shanks malum.
Zoro=Kaido dayanıklılık bakımından söylüyorum. Bir de işleri Wano'da kesişiyor.
Sanji=Big mom yemek olayı, çok eşlilik, ve şu anki arc
Jinbei=Wb Wb tayfasının babasıydı, Jinbei de balıkadamların babası diyeyim. Biraz zorlama oluyor ama olsun. :D

Yanlış anlamadıysam bir kardeşimiz kendine eş aramak için çıktı dedi Puding, Bonney olmasın bu?

Durdu durdu turnayı gözünden vurdu ama reddediyor vay be.En büyük tutkusu gerçek olmasına rağmen tayfa için reddediyor.Adam sanji reis.:a:

Zoro da hayalini bırakmıştı tayfa için.Peki sorarım size luffy ne yaptı ? :hhh:

Luffynin onlarla denk olabilmesi için bir ada büyüklüğünde eti reddetmesi gerek bundan sonra. :D

Durdu durdu turnayı gözünden vurdu ama reddediyor vay be.En büyük tutkusu gerçek olmasına rağmen tayfa için reddediyor.Adam sanji reis.:a:

Zoro da hayalini bırakmıştı tayfa için.Peki sorarım size luffy ne yaptı ? :hhh:

Luffynin onlarla denk olabilmesi için bir ada büyüklüğünde eti reddetmesi gerek bundan sonra. :D
Sanji' nin tayfadan çıkması Big Mom' ın adamı olmaktan daha kötü.Bu şuan ki en güncel olay. Bu kadar da hater olunmaz be Emre...

Sanji' nin tayfadan çıkması Big Mom' ın adamı olmaktan daha kötü.Bu şuan ki en güncel olay. Bu kadar da hater olunmaz be Emre...
O klasik tayfa fikirleri.Birşey yapmadı demiyorum luffy o işin şakası.Ama Zoro ve Sanji bunları yapıyorsa bakalım luffy önemli neyinden vazgeçecek onu merak ediyorum.Ben oyumu etten yana kullanıyorum. :D

Yami

Ne diyeceğim, Luffy ve 3 adamı 4 yonkou yerine geçecek olmasın? Burada geçecekten kastım yonkou olmak değil.
Şu şekilde: Luffy=Shanks malum.
Zoro=Kaido dayanıklılık bakımından söylüyorum. Bir de işleri Wano'da kesişiyor.
Sanji=Big mom yemek olayı, çok eşlilik, ve şu anki arc
Jinbei=Wb Wb tayfasının babasıydı, Jinbei de balıkadamların babası diyeyim. Biraz zorlama oluyor ama olsun. :D

Yanlış anlamadıysam bir kardeşimiz kendine eş aramak için çıktı dedi Puding, Bonney olmasın bu?
Yok artık.

Bonney ve Lola da ananın kızları bence kesinlikle.Yani o malum teori bence doğru.

Bonney'i de Zoro ile evlendirirler.Zoro ile Sanji'ye çifte nikah kıyarız. :D
O ara da luffy dayağı yedikten sonra tekrar geri döner düğünü basar tek başına.

Şu bölümleri bi okuyun.
Sonra Nami mi Sanji mi konusuna bi girin bakın.Oda ne güzel günübirlikçilere ve haterlarına kapakların krallarını yapmış:hhh:

Crocodile, Lucci ve Kyros'un yanına Pedro'yu da ekliyorum..

Pedro'yu ileride daha da çok seveceğimi düşünüyorum. İnu ve Neco'dan sonra Mink'ler arasında en çok öne çıkan karakter Pedro. Onla ilgili beklentilerim epey yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık