Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 828: 1 ve 2

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu kız, Bonney olursa, birinin Bonney, Ace'i arıyordu teorisine bağlanır, ama Lola'dır. Ben o kişi ekmek yesin diye söyledim. :(

Şu kız, Bonney olursa, birinin Bonney, Ace'i arıyordu teorisine bağlanır, ama Lola'dır. Ben o kişi ekmek yesin diye söyledim. :(
Ekmek yiyor zaten sen üstüne yağ sürdün ,şimdi başkası çikolata hatta onun üstüne reçel de sürer. Sonra niye şeker hastası oldum, niye obez oldum :/

Sanji hava atacak kardeşlerine. Baaak! Ben öyle dandirik ekipmana gerek duymadan uçuyorum falan diye.

Pedro ileri de mink liderinin sag kolu olur.Yani carrot'un yardimcisi olabilir.
@gyjbsch olabilir mi adas
O Pedro'dan hiç bir halt olmaz, masum korkmuş bir kızın üzerine gidiyor hayvan ve boğazına bıçak dayıyor. İşin garibi Luffy nasıl sesini çıkarmaz? Kız o kadar kafesini yedirdi. Pedro'nun ne zaman öleceğini biliyoruz artık, Sanji bu olayı duyduğu gibi biletini kesecek. Op seviye atladı yahu önce Reiju şimdi Puding derken kadınlar süs olmaktan öteye geçecek gibi duruyor.

Pedro ölsün.

Mihawk

Güzel bölüm olmuş. Sanji'nin karizması geleceğin KK'sı tarafından da onaylanmış oldu. Pudding için düşünmeye bile gerek yok. Kendisi erkek meraklısı biri. Sanji'ye Viola yakışır.

Çok beğendim bu bölümü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık