Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bağ olması şart değil. İnsan onuru için bile sevmediği birisine karşı sorumluluk hissine kapılabilir. Zaten benim bahsettiğim olay sadece ihtimallerden biri. Yoksa Apoo omurgasızın teki çıkarsa zerre şaşırmam.
Dediğin gibi İnsan onuru için bile sevmediği birisine sorumluluk hissine kapılabilir fakat ben bu omurgasızdan dediğin gibi böyle birşey beklemiyorum yaparsada şaşırtır bizi desteğimizi alır :)

Teach bile boyle aglamaz ne bu boyle...

Ayrica Kidin yenilmesi dogal, Law in Mingoya yenildigi yerde Kid de Kaidoya yenilir...

Kid>Law>Zoro' dur.

Son düzenleme:
@hdbfresh
Soracaktım da hep unutuyorum. Manganın ilk korece çıkmasının sebebi ne?
Belirli bir sebebi yoktur yav. Nasıl Çince çeviren gruplar varsa Korece çevirenlerde var. Hangisi denk gelirse. Gerçi daha öncesinde Korece olanın taramaları iyi değildi daha hızlı veriyorlardı ama bu sefer öncekilere kıyasla daha iyi taramaları.

Roronoa Zoro

O izlenimi uyandırdı diyelim. Sevgiden değil yahu. Oda onu Luffy ile denk göstermedi mi ?
Ben öyle anladım. Supernova buluşmasında ikili diyalogları ödül değerleri felan hep bir doğrultudaydı.
Hani ileride kim rakip olacak deseler Kid derdim o bölümlerden dolayı.
Yoksa pek sevdiğim söylenemez. Aklıma 5 Kage vs Madara geldi. Kid şuan bu halde üzülüyorum.
Law da yanlarında gösterildi ama Law ile Luffy denk mi? g4 Luffy Law'ı dağlara taşlara vurur. Katliamdan çekinmeyen adamların ödüllerinin absürd bir şekilde arttırıldığını da gördük hem Jack ile birlikte, 1 milyar edecek adam mı mesela Jack?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık