Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam sen ittifak yapıyorsun bir Yonkou indirmek için. Yani bu artık yaşamını önemsemediğini bir noktaya geldim demektir. Ya yenersin ya da yenilirsin. Bunu bilerek yola çıkıyorsun. Law Luffy için ne dedi hepimiz gördük. Bir tarafta o yenilirse burda ben de onunla olurum diyen Law var. Diğer tarafta görünen üzerinden direk satış yapan Apoo' var. Bir de bunlara rağmen aslanlar gibi kapışmis Kid var. Şimdi ben bu adamları Apoo' ile bir mi tutayim.
Her karakteri Luffy ile kıyaslama.Düşünebilen karakterlerde var bu seride.Akıllıca hareket etmek korkaklık olmaz.Kaidou ne dedi onuda tam bilmiyoruz.Ne seçim sundu vs.
Öğrenelim tartışırız sonuna kadar.

Yami

Law da yanlarında gösterildi ama Law ile Luffy denk mi? g4 Luffy Law'ı dağlara taşlara vurur. Katliamdan çekinmeyen adamların ödüllerinin absürd bir şekilde arttırıldığını da gördük hem Jack ile birlikte, 1 milyar edecek adam mı mesela Jack?
Yani haklısında benim umutlarım vardı. O supernovalardan luffye denk olacak birini göster deseler.
O bölümlerden dolayı diyeceğim ilk isim Kid olurdu. Sırf yanyana çizilmesinden dolayı değil.
Adam Luffyin Yangı gibiydi. Yada ben öyle görmüşüm.

Roronoa Zoro

Yani haklısında benim umutlarım vardı. O supernovalardan luffye denk olacak birini göster deseler.
O bölümlerden dolayı diyeceğim ilk isim Kid olurdu. Sırf yanyana çizilmesinden dolayı değil.
Adam Luffyin Yangı gibiydi. Yada ben öyle görmüşüm.
Hep editörün saçmalığından bunlar işte. E. Oda normalde Supernovaları New World'den önce göstermeyecekmiş ama editörü gaza getirmiş, o da çizmiş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık