Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

kid kaidouyu çizer, luffynin herkese karşı şansı var diyenlere mangaka la bi susun dedi bu bölümde :D

ayrıca kaidou yari balık adam olduğu için suda ölmüyor teorim doğru çıkacak gibi duruyor.
He valla ya, güzel tespit etmişsin.

Gerçi Carrot'u görünce her şey değişir. İnşallah Carrot'a fazlaca yer vermiştir.
Carrot'a aşık olacak hali yok ya, en fazla besler.

Adamların önüne Kaidou düşüyor.Amaç mı kalır ortada.Belli ki bu üçlüye seçim sunulmuş ya benle gelin ya da sonuçlarına katlanırsınız.Napsın adam dalıp ölsün mü ? Kaidou'nun emrinde isim yapıp güçlenmek varken.

Ayrıca Shanks ile karşılaşsalar bizim hedefimiz sensin diyip dalcaklar mıydı ?
Hocam sen ittifak yapıyorsun bir Yonkou indirmek için. Yani bu artık yaşamını önemsemediğini bir noktaya geldim demektir. Ya yenersin ya da yenilirsin. Bunu bilerek yola çıkıyorsun. Law Luffy için ne dedi hepimiz gördük. Bir tarafta o yenilirse burda ben de onunla olurum diyen Law var. Diğer tarafta görünen üzerinden direk satış yapan Apoo' var. Bir de bunlara rağmen aslanlar gibi kapışmis Kid var. Şimdi ben bu adamları Apoo' ile bir mi tutayim.

Hocam sen ittifak yapıyorsun bir Yonkou indirmek için. Yani bu artık yaşamını önemsemediğini bir noktaya geldim demektir. Ya yenersin ya da yenilirsin. Bunu bilerek yola çıkıyorsun. Law Luffy için ne dedi hepimiz gördük. Bir tarafta o yenilirse burda ben de onunla olurum diyen Law var. Diğer tarafta görünen üzerinden direk satış yapan Apoo' var. Bir de bunlara rağmen aslanlar gibi kapışmis Kid var. Şimdi ben bu adamları Apoo' ile bir mi tutayim.
Apoo'nun Kid için Kaido'nun emrine girmiş olma ihtimali de yok değil. Şimdilik beklemek lazım.

Yami

Kid ile Luffyi hep denk görmüşümdür. Benim görüşüme göre korsanlığa giden yolda sürekli rakip olacak aynı seviyede 2 kraldı. Kidi bu durumda görünce , luffy nasıl yonkouya rakip olacak diye düşünüyorum.
Saçma geliyor. Bilemedim kidin bu hali hoşuma gitmedi.
Ayrıca Kaido Sama bildiğin türk. Mahallede ki abilerden farkı yok. Esaslı adam. Çay içip tayfasıyla sohbet bile ediyordur.

Roronoa Zoro

Kid ile Luffyi hep denk görmüşümdür. Benim görüşüme göre korsanlığa giden yolda sürekli rakip olacak aynı seviyede 2 kraldı. Kidi bu durumda görünce , luffy nasıl yonkouya rakip olacak diye düşünüyorum.
Saçma geliyor. Bilemedim kidin bu hali hoşuma gitmedi.
Ayrıca Kaido Sama bildiğin türk. Mahallede ki abilerden farkı yok. Esaslı adam. Çay içip tayfasıyla sohbet bile ediyordur.
Pıçağın gücü adına!11 Ben hiçbir zaman anlayamadım bu Pıçak sevgisini, insanlar ne bekliyorduki bu elemandan?

Kid ile Appo arasındaki bağ o kadar güçlü değil bana göre. Luffy - Law olsaydı belki.
Bağ olması şart değil. İnsan onuru için bile sevmediği birisine karşı sorumluluk hissine kapılabilir. Zaten benim bahsettiğim olay sadece ihtimallerden biri. Yoksa Apoo omurgasızın teki çıkarsa zerre şaşırmam.

@hdbfresh
Soracaktım da hep unutuyorum. Manganın ilk korece çıkmasının sebebi ne?

Yami

Pıçağın gücü adına!11 Ben hiçbir zaman anlayamadım bu Pıçak sevgisini, insanlar ne bekliyorduki bu elemandan?
O izlenimi uyandırdı diyelim. Sevgiden değil yahu. Oda onu Luffy ile denk göstermedi mi ?
Ben öyle anladım. Supernova buluşmasında ikili diyalogları ödül değerleri felan hep bir doğrultudaydı.
Hani ileride kim rakip olacak deseler Kid derdim o bölümlerden dolayı.
Yoksa pek sevdiğim söylenemez. Aklıma 5 Kage vs Madara geldi. Kid şuan bu halde üzülüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık