Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido kid'in gücüne şahit olmuştur. Jack'in düştüğünü öğrendikten sonra sağ kol için en iyi ismin Kid olduğuna karar vermiştir ve ondan dolayı öldürmemistir. Ama reis esaslı adamdır, direnmeye devam edecektir ve yonko emrine girmeyecektir bazı omurgasızlar gibi.

#Kid'i yedirmeyiz.

Sanji'nin de düğünden sonra karısını makyajsız görüp tanımıyorum ben bunu diyerek dava açan adam gibi olmasından korkuyorum. Oda bu, işin içinde sanji olduktan sonra yapar mı yapar.

Kız gördüğümüz resimlere göre epey masum korkak hanımhanımcık bir kız gibi görünüyor.
Kafamda iki seçenek var.

1- Sanji ile Pudding evlenmeyecek fakat Pudding tayfa tarafından [ Nami baskın olarak ] kurtarılacak. O 3 gözden birşey çıkacak büyük ihtimal yeteneği baya ender ise tayfaya yararlı olabilir.

2- Sanji Pudding ile evlenecek Kaido ile yapacakları savaşta BM damadına yardım etmek zorunda kalacak.

Sanji'nin de düğünden sonra karısını makyajsız görüp tanımıyorum ben bunu diyerek dava açan adam gibi olmasından korkuyorum. Oda bu, işin içinde sanji olduktan sonra yapar mı yapar.
Eli yüzü düzgün kızın ya. Fazladan bi de akıl gözü açmış sadece :/

Jack balık adam olduğu için suda nefes alabiliyor ve bilinci kapanmıyor sanırım. Denişik. Vander Decken de hareket halinde olabilmek için suda baloncukla geziyordu. En son ölümcül yaralandığı için bilincini kaybetmişti. Sağlamken suya düşmesini falan bilerek göstermedi demek bize çakal Oda.

Kid sevdiceğim artık boş yapma ve gel işte bizimkilerle takıl valla ciğerim söndü ya.. Çok üzüldüm şu an Kid'e ya kıyamam :(

O değil JACK NİYE ÖLMEMİŞ.... Hayal kırıklığı yaşadım.

karolla

kid kaidouyu çizer, luffynin herkese karşı şansı var diyenlere mangaka la bi susun dedi bu bölümde :D

ayrıca kaidou yari balık adam olduğu için suda ölmüyor teorim doğru çıkacak gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık