Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819: Kozuki Hanesi'nin Veliahtı Momonosuke

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfa oradaysa fili deviremez.Luffy mi yenecek Zoro mu bakalım.Kesin bi vs olacak ama Jack denen adamda geri vites yok :D Jack'i filin üstüne çıkarıp iskence edecekler :fool:

Üye silindi 1004

Shanks ve Ray yine şaşırtmadı arkadaşlar. Yine gene bir dostlarının ölümüne göz yummuşlar. Ben bu kadar işe yaramaz iki adam görmedim. Buggy bile bunlardan daha vefalıdır, güçlü olsa gider Kaido'ya atarını yapardı. O değil Sanji olmadan olmaz diyor Luffy. Ne olacak kafam karıştı iyice. Aklıma komple Arlong dönemi geldi içim bir hoş oldu. Law baya bir isteksiz geldi gözüme ama bizimkileri bırakmaz büyük önder. Fuji'nin bitiremediği işi Luffy bitirecek gibi gözüküyor.. Jack'in ağzını kıracak. Jack zaten yaralı Zoro ona fazla gelir öldürür filan elinde kalır Zoro'nun. Bence bu yüzden Luffy'yle dövüşsün.

Tayfa bir anda ortadan kayboluyor. Bence durumu tartışacaklar.
Tamam Luffy gidecek ama diğerleri ne yapacak? Bu tarz tayfa içi olayları konuşacaklar herhalde. Yoksa tüm tayfanın bir anda kaybolması saçma.

@Carpe Diem Evet Japoncasında da sol el diyor Chopper ama bana pek de uzun görünmedi. Zaten kullanımında el ile yemek demek gerekiyor. Sol kolunla biraz saçma :S Bence bilekten itibaren yok.
Hizasına göre bakınca baya bir fark var. Hem kullanmaktan bahsediyor direkt kullanmanı yasakladım diye. Neyse ben baya bir uzunluk farkı görüyorum ama dediğim gibi bekleyip görelim. Belki de yanılıyorumdur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık