Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819: Kozuki Hanesi'nin Veliahtı Momonosuke

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uyanış falan kolayına kimsede göremeyiz, bence. Luffy'den dahi beklemiyorum. Dofy olmak kolay değil. Vahşileşme tarzı şeyler yapabilirler zoanlar doğaları gereği, kurt olan ben etçil zoanım daha güçlüyüm demişti, yoksa mit konularından da ben mi yanlış hatırlıyorum?
@gyjbchshasdkj Ben Buggy'den bekliyorum mesela.

Kedide eksik yok. Köpeğin ayak gitti.
Pati yok işte.

Çok uzun diye okumamıştım. Yaşar ustalı olan mı? :)

Sen o kadar meyve uyandır kıytırık lastik meyvesinin bir formuna balona dön. Dof ne yapsın Luffy'nin meyve buglu. :)
Yahu sanki bu Zushina bir gaz çıkarsa Jack ve filosunu Calm Belte kadar yollar gibi geliyor. Bir tükürse bunların gemi su altında kalır zaten. Hortumu sallasa Jacki Enelin yanına gönderir o boyutla. Ama garibim habersiz her şeyden yoluna bakıyor. Hayvanseverler birleşip Jacki bir temiz dövmeli. Minkler zaten eziyet üstüne eziyet gördü bu adamdan şimdi de binlerce yıldır yaşayan zararsız file taktı kafayı. Üstüne gider dişlerini satar paraya para demez şimdi siz hala uyuyun ey hayvanseverler.
Ona kalırsa filin attığı tek adımda dev dalgalar oluşması lazım. Hemde tsunami seviyesinde.:D Oda yapmaz ama keşke yapsa, Jack fili indirse çok dehşet olur. Sonra Jack'i de öldürürler o gazla.
@twei Ana karakter her şeyi yapacak diye bir şey yok. Uyandırmada olmayı versin? İlerde Dofy öğretir diyorsanız bilemem tabi.:D

Oğlum bu Kaido öyle böyle küskü yemeyecek la. :D

Bu arada Luffy hala Sanji'de Sanji diyor adamım yaa :) Sanji'yi çekip alacak BM'nin elinden aslanım :/

Ve son olarak Zoro'nun rakibi Sanji.Luffy değil.Zoro'da bunu kabul ediyor zaten ;)

Çok uzun diye okumamıştım. Yaşar ustalı olan mı? :)

Sen o kadar meyve uyandır kıytırık lastik meyvesinin bir formuna balona dön. Dof ne yapsın Luffy'nin meyve buglu. :)
Yahu sanki bu Zushina bir gaz çıkarsa Jack ve filosunu Calm Belte kadar yollar gibi geliyor. Bir tükürse bunların gemi su altında kalır zaten. Hortumu sallasa Jacki Enelin yanına gönderir o boyutla. Ama garibim habersiz her şeyden yoluna bakıyor. Hayvanseverler birleşip Jacki bir temiz dövmeli. Minkler zaten eziyet üstüne eziyet gördü bu adamdan şimdi de binlerce yıldır yaşayan zararsız file taktı kafayı. Üstüne gider dişlerini satar paraya para demez şimdi siz hala uyuyun ey hayvanseverler.
Evet o bu habire Dof harici tüm karakterleri taşlıyor Yaşar ustanın o repliği aklıma geldi bende uyarladım onu :D

Ne güzel bölümdü öyle. Momo'yu daha fazla sevmemi sağladı, Luffy ise beklenen hamleyi yaptı ve Momu'nun kafasını kaldırması falan baya hoştu.

Zoro ise Tsundere'yi oynuyor :D
İkilinin yan yana dövüşmesini özledim doğrusu.

İttifakın ismi çok güzeldi. Güldürdü beni :D
Inu reyizin kozdan kast ettiği neydi acaba?

Adaya doğru yolculuk sırasında Jack'in yaralarının iyileşmediği görüyoruz. Ufak bir sıkıntı mevcut fakat. Adayı tekrar nasıl buldu, yoksa bizimkiler geldiğinden beri Zunisha hareket etmedi mi ? Ayrıca Zunishayı öldüreceğini söylemek, hem de o yaralar ile. Ya yine sağlam bir silaha sahip yada yarı dönüşüm falan mı kullanacak? Büyük konuşmuş göreceğiz artık. 1-2 haftaya da düğüne doğru yolculuk başlar umarım. Nami'nin Zoroya tepkisi(davranışı) efsaneydi :D

Ona kalırsa filin attığı tek adımda dev dalgalar oluşması lazım. Hemde tsunami seviyesinde.:D Oda yapmaz ama keşke yapsa, Jack fili indirse çok dehşet olur. Sonra Jack'i de öldürürler o gazla.
@twei Ana karakter her şeyi yapacak diye bir şey yok. Uyandırmada olmayı versin? İlerde Dofy öğretir diyorsanız bilemem tabi.:D
Ben Buggy dedim sen Luffy diyorsun :S
İşte Nekonun partiyi diktiler de bununki baya bi haşat olmuş ellam.
Ahh Jack o hortumunu koparıp... Bi bu Jack bir de Sengoku aklıma geldikçe beddua edesim geliyor. :(
Yoo dikildiği görülmedi ki. Sadece lazanya yerken kaşığı kolundaki sargıya tutturduğunu görmedik mi?
O de ayrı mı ne?

Bölüm yine çok iyidi. Önceki yorumları hızlıca okudum, en hoşuma gideni Luffy'nin Jack'i hissedip partiden ayrılmasıyla ilgili olan tahmin. Eğer böyle birşey olursa efsane bir bölüm bizi bekliyor olur.
Düşünsenize Luffy Jack'ın gemiye iniyor, Jack'e sen kimsin diyor, Jack'ın adamları Luffy'nin etrafını sarıyor, Luffy h. haliyle bunları bir güzel bayıltıyor. Jack vs. Luffy başlıyor. Bunları yazarken bile çok heyecanlanıyorum.

Bence Hasırşapka nerde derken parti başlatıyoruz nerdesiniz olm diyorlar gibi. Çünkü Wanda ve diğerli konuşurken hala balinayı gösteriyor hala içinde olduklarını anlamamız için belki o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık