Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda her zaman ters köşe yapmayı seviyor. Son kitabenin kimde olduğunu bilerek gizleyip kafalarda soru işareti bırakıyor. Bana kalırsa bi dostun elinde çıkacak son kitabe, en azından onu almak için bi savaş olmayacağını düşünüyorum.

Roronoa Zoro

Gene engelle çok zor olmasa gerek. Milletin huzurunu kaçıracağına engelleyip kendi halinde takılabilirsin. Kimse senin bana sataşmalarını okumak zorunda değil. Bir daha alıntılama cevap vermeyeceğim. İyi forumlar.
Senin mesajlarını okumak zorundalarda, benim sataşmalarımı okumak zorunda değiller yani.

Roronoa Zoro

Her zaman üçgenin çizgileri üzerinde olmalı. Senin çizdiğin resimdede kesişim noktası üçgenün kenerının üzerinde zaten. Yani oluşan üçgenin çizgilerini takip edersek rafteli bulabiliriz. Ama benim fikrim raftel sadece kesişim noktalarını bularak bulunabilecek bir yer değil.
Aynen.

50-70 arasında ne kadar boş beleş yorumlar varya o değil adminlerde bu yorumları başlatanlardan.... Milleti uyarìcakları yere bölüm yorum yerini saçma sapan şeylerle dolduruyorsunuz.Bizene robin gereksizse git genelde tartış, kaido ölmek istiyorsa bizene git genelde tartış...

50-70 arasında ne kadar boş beleş yorumlar varya o değil adminlerde bu yorumları başlatanlardan.... Milleti uyarìcakları yere bölüm yorum yerini saçma sapan şeylerle dolduruyorsunuz.Bizene robin gereksizse git genelde tartış, kaido ölmek istiyorsa bizene git genelde tartış...
Kusura bakma, bir daha olmaz. Bölümün önemi açısından attığın bu gerekli yorum kalsın mı, yoksa diğerleri ile birlikte sileyim mi?

Bilader burası bölüm özeti mi? Evet. Bölümün ana kahramanı kimdi? Robin. Robin'in tayfa için öneminden bahsedildi mi? Evet. E haliyle Robin'in önceden işe yaramadığı(kişisel görüştür) şimdi ise işe yaradığı konusu tartışması gayet doğal. Seni niye rahatsız ediyo ki bu konu? Robinle ilgili yorumları görmek istemiyosan sayfayı atlar geçersin olur biter.

Oda her zaman ters köşe yapmayı seviyor. Son kitabenin kimde olduğunu bilerek gizleyip kafalarda soru işareti bırakıyor. Bana kalırsa bi dostun elinde çıkacak son kitabe, en azından onu almak için bi savaş olmayacağını düşünüyorum.
Mangaka kitabelerin sahibini de değiştirir bence. Şimdi Teach ile KK'lik savaşı olacaksa onun da bir şeyler bulması gerekiyor.
Daha 2 bölüm sonrasını tahmin edemiyoruz fakat şahsen bu tarz olmasına çok olan şeyleri de nasıl bağlanacak merak ediyorum.

Eğer WG'deyse Teach'e Dragon'un yerini söylediği için verebilirler mi kitabeyi acaba? Teach'in de bir şekilde korsanlık yarışına girmesi gerekiyor çünkü.
Luffy 4'ünü bulup Raftel'e giderken karşısına çıksa ayıp olur sanki biraz. :D

Kusura bakma, bir daha olmaz. Bölümün önemi açısından attığın bu gerekli yorum kalsın mı, yoksa diğerleri ile birlikte sileyim mi?
Silebilirsin hepsini ,yerine ulaştı zaten.
Bilader burası bölüm özeti mi? Evet. Bölümün ana kahramanı kimdi? Robin. Robin'in tayfa için öneminden bahsedildi mi? Evet. E haliyle Robin'in önceden işe yaramadığı(kişisel görüştür) şimdi ise işe yaradığı konusu tartışması gayet doğal. Seni niye rahatsız ediyo ki bu konu? Robinle ilgili yorumları görmek istemiyosan sayfayı atlar geçersin olur biter.
Öyle yaptım zaten.

karolla

1.si robin bölümle ilgiliydi. Burada tartışılması uygun. 2.si kaidouda bir tane kitabe varsa, bu kitabeyi korsanlar kralı olmak için kullanacak diyenler tartışabilirken, hayır o kitabe ile kendine antik silah vs bulup intihar edecek diyenlerin tartışması niye olmasın? İkisi de kaidou ile ilgili değil mi? Bu bölüme ait veri değil mi? O zaman niye genel tartışmada tartışalım. 1 hafta bölüm yorumu yapmak için bekliyoruz zaten :D

Mangaka kitabelerin sahibini de değiştirir bence. Şimdi Teach ile KK'lik savaşı olacaksa onun da bir şeyler bulması gerekiyor.
Daha 2 bölüm sonrasını tahmin edemiyoruz fakat şahsen bu tarz olmasına çok olan şeyleri de nasıl bağlanacak merak ediyorum.

Eğer WG'deyse Teach'e Dragon'un yerini söylediği için verebilirler mi kitabeyi acaba? Teach'in de bir şekilde korsanlık yarışına girmesi gerekiyor çünkü.
Luffy 4'ünü bulup Raftel'e giderken karşısına çıksa ayıp olur sanki biraz. :D
Teach daha çok kurnazlığını kullanan bi adam, kitabelerin yerini biliyorsa bile ele geçirmek için savaşmaz insanların yumuşak karnını bulup ordan vuran birisi. Robin'in kitabelerini okuyan tek insan olduğunu öğrendiği zaman Robin'i ele geçirmekten ziyade, Luffy önce rafteli bulsun sonra onu indiririm diye düşünebilecek adam. Yani kitabe için savaşmaz bence BB.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık