Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geometri olayını geç okyanusun şartları var.Hav değişimleri,manyetik dalgalar falan.Ki bu nw de gl den fazla.Üstüne deniz kralları falan var.3 taş bul sonra raftel senin öyle olsa shiki uçarak bulurdu tek başına rahatça.Anlamadım ben forum birden niye geometri dersine döndü :D
ve bunu açıklayan ben geometri dersinden kaldım :D

Kaptan Usopp-sama

Belki de 4 kitabe sahibi 4 büyük korsan grubu toplanacaklar. Kaidou diyecek ben one piece ile ilgilenmiyorum beni orada antik silahla öldürün yeterli. Big mom diyecek oranın şekeri çok iyi sadece onu istiyorum. BB ile luffy ise kk lık için one piecei bulup savaşacaklar. Kazanan kk olacak.
Eğer one piece ile ilgilenmeyeceklerse niye yonkou oluyor bu dediklerin sadece asıl hedefe ulaşmak icin yapilan sıkıntı giderme yolları.

Belki de 4 kitabe sahibi 4 büyük korsan grubu toplanacaklar. Kaidou diyecek ben one piece ile ilgilenmiyorum beni orada antik silahla öldürün yeterli. Big mom diyecek oranın şekeri çok iyi sadece onu istiyorum. BB ile luffy ise kk lık için one piecei bulup savaşacaklar. Kazanan kk olacak.
Luffy Kaido'u dövmeyecek yani yaptığı tüm kötülüklere rağmen? Hadi Big Mom pek belli değil. Balıkadam adasından vazgeçmesi gerekiyor onun da. Ya seve seve vazgeçecek ya da dayak yedikten sonra vazgeçecek.
Kaido'nun Luffy'den kaçışı yok artık. Yaptıkları yanına kalamaz.

Teori baştan yattı. :/ Biraz daha olasılığı yüksek olan, serinin akışına uygun teoriler bekliyoruz.

Luffy Kaido'u dövmeyecek yani yaptığı tüm kötülüklere rağmen? Hadi Big Mom pek belli değil. Balıkadam adasından vazgeçmesi gerekiyor onun da. Ya seve seve vazgeçecek ya da dayak yedikten sonra vazgeçecek.

Teori baştan yattı. :/ Biraz daha olasılığı yüksek olan, serinin akışına uygun teoriler bekliyoruz.
Kaidou zaten dayak yemiş bolca :D Ona dayak attıktan sonra başka bi operasyon daha yapması lazım.

karolla

Kaidou düşecek zaten. Ama ölmeyecek. Gelecek ve antik silahla kendini öldürtecek veya lawın onun kalbini almasına izin verecek ve öldürmesini isteyecek. Kaidou şuan ölmenin bir yolunu bulsa kitabeyi falan iplemez.

karolla

Eğer one piece ile ilgilenmeyeceklerse niye yonkou oluyor bu dediklerin sadece asıl hedefe ulaşmak icin yapilan sıkıntı giderme yolları.
WB de yonkou ama one piece ile ilgilenmiyor. Shanks de yonkou ama one piece ile ilgilenmiyor. Şuan one piece'yi istediğini %100 bildiğimiz tek kişi BB. Bigmom ve kaidoudan emin değiliz. Kaidonun ölmek için kitabelerin peşinde olduğu da bence bariz de kimse kabul etmiyor. Zamanı gelince görecekler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu Kaidou nun lakabimi yuz canavar yoksa meyvesinden gelen bir özellikmi. Bu adam laf olsun diyemi ölmek istedigini söyleyip duruyo. Beni öldurmeye kimsenin gücü yetmedi yermezde ben bile kendimi öldürucek gücte degilim ahanda kaniti diye gösteris mi yapiyor . Yoksa gercekden ölmek istiyoda ölemiyormu . Bana sanki gösteriş yapiyo gibi geldi

Kaidou zaten dayak yemiş bolca :D Ona dayak attıktan sonra başka bi operasyon daha yapması lazım.
Luffy'nin dayağı imana getiriyor herkesi. Onu da getirir bir şekilde. Yaşama sevinci verir Kaido'ya. :D
Kaidou düşecek zaten. Ama ölmeyecek. Gelecek ve antik silahla kendini öldürtecek veya lawın onun kalbini almasına izin verecek ve öldürmesini isteyecek. Kaidou şuan ölmenin bir yolunu bulsa kitabeyi falan iplemez.
Senin fikrin bunlar senin okuduklarına yorumun. Katılmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık