Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach daha çok kurnazlığını kullanan bi adam, kitabelerin yerini biliyorsa bile ele geçirmek için savaşmaz insanların yumuşak karnını bulup ordan vuran birisi. Robin'in kitabelerini okuyan tek insan olduğunu öğrendiği zaman Robin'i ele geçirmekten ziyade, Luffy önce rafteli bulsun sonra onu indiririm diye düşünebilecek adam. Yani kitabe için savaşmaz bence BB.
Acaba Luffy yi takip etse onunla birlikte raftele gidemez mi

karolla

Bence bırakacaklar robinin bulmasını bekleyecekler. Raftelin yeri belli olunca da cümbür cemaat raftele saldıracaklar. Artık kim bulursa.

Bence BB Yonko Kaido veya BM ı indirip kitabeyi alcak diğer kitabeyi de bir şekilde elde edecek.
2 kitabe Luffy de diğer iksi ise Teach de olacak enson ve KK olmak için beklenen savaş olacak.
Kayıp kitabe WB de ise onu zaten almıştır. Shanks da ise onu da Teach alacaktır. Teach inde bir şekilde birseyler yapması gerektiğini düşünüyorum. En az bir yonko düşürecektir.
Bence Luffy Kaido yu Teach de Mom ı indirecek.

Burada novalar boşta kalıyor. Onlarında işe girmesi için şöyle olabilir :

( Shanks fanları kızacak ama ) Kid ittifakı Kaido ile anlaşıp biraz da destek alarak Shanks ı indirecekler. Ama dönüş yolunda zehahaha diye bir ses duyacaklar. Sonrası bariz :D

Ufaktan sallayayım dedim :D % 99 olmayacak ama neyse.

Teach'in durumuna dediğiniz gibi hazıra konmak daha da çok yakışır ve son dövüş için kendisinden daha da nefret ettirir.

Zaten Teach'i Devrimcilerle karşı getirerek mangaka başka şeyler düşünüyor gibi. Eğer WG gidip de son kitabeyi Teach'e vermezse Teach dediğiniz gibi kitabenin değil de başka şeylerin peşinde koşacak gibi.

Bu kadar komplike senaryolar üretmenize gerek yok.Uyarıldığı gibi Robin'i tekrar kaçırırlar seri sonuna doğru.İkinci bir Enies Lobby vakası daha yaşarız. :D Nasılsa arclar başa sarıyor kaset gibi.O yüzden çok uygun.

karolla

Belki de 4 kitabe sahibi 4 büyük korsan grubu toplanacaklar. Kaidou diyecek ben one piece ile ilgilenmiyorum beni orada antik silahla öldürün yeterli. Big mom diyecek oranın şekeri çok iyi sadece onu istiyorum. BB ile luffy ise kk lık için one piecei bulup savaşacaklar. Kazanan kk olacak.

Roronoa Zoro

Bilader burası bölüm özeti mi? Evet. Bölümün ana kahramanı kimdi? Robin. Robin'in tayfa için öneminden bahsedildi mi? Evet. E haliyle Robin'in önceden işe yaramadığı(kişisel görüştür) şimdi ise işe yaradığı konusu tartışması gayet doğal. Seni niye rahatsız ediyo ki bu konu? Robinle ilgili yorumları görmek istemiyosan sayfayı atlar geçersin olur biter.
Yo aslına bakarsan gayet gereksiz bir tartışma. Bölümle Robin'in tayfadaki yeri arasında bağlantı kurmak istiyorsan git konu falan aç yani. Ha çok umurumda mı konunun sapması? Hayır değil. Ama adam haklı.

Roronoa Zoro

Bu kadar komplike senaryolar üretmenize gerek yok.Uyarıldığı gibi Robin'i tekrar kaçırırlar seri sonuna doğru.İkinci bir Enies Lobby vakası daha yaşarız. :D Nasılsa arclar başa sarıyor kaset gibi.O yüzden çok uygun.
Bu noktadan sonra öyle olacağını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık