Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer Oden yazmış ise Oden tayfaya Wanoda [ NW ] değil Grand Line'de katılmış demektir ve buda Zoronun hocasının Wanolu olma ihtimalini yada Oden olma ihtimalini güçlendiriyor. + Eski Shogunda olabilir.
İçip içip gelmeyin la foruma Oden öldü ve Zoro'nun ustası 3-5 bölüm önce kapaktaydı :D
Sinir oluyorum millet böyle kafadan teörü üretiyor ya :ehe:
[ şaka yapıyorum tabi yazayım dedim ama teori hatalı :cool: ]

İçip içip gelmeyin la foruma Oden öldü ve Zoro'nun ustası 3-5 bölüm önce kapaktaydı :D
Sinir oluyorum millet böyle kafadan teörü üretiyor ya :ehe:
[ şaka yapıyorum tabi yazayım dedim ama teori hatalı :cool: ]
Teori üretmedim salladım :D One Piece dünyasında 20 dakika 1 güne yada 2 güne bedel 1 kapak :/ hadi seni kırmayayım 10 dakkaya bedel olsun.
O Kapak ile son sayı arasında kaç sayı var ? gün olarak hesaplamaya gerek yok. Bende biliyorum Odenin hocası olmayacağını sadece gırgırına söyledim.

Bütün gün bunu açıklamaya çalıştım. :D
Geometri olayını geç okyanusun şartları var.Hav değişimleri,manyetik dalgalar falan.Ki bu nw de gl den fazla.Üstüne deniz kralları falan var.3 taş bul sonra raftel senin öyle olsa shiki uçarak bulurdu tek başına rahatça.Anlamadım ben forum birden niye geometri dersine döndü :D

Öyle yada böyle bu 4 kitabe bulunacak işte, zaten bir kaç aya unuturuz. Daha Sanji operasyonu bile başlamadı.

"O... Oden çorbasında haşlanarak öldü" değil de "Haşlayın o aptalı! Oden çorbasına dönsün!" olacak. Hem Oda o baloncuk çeşidini birilerinin geçmişteki konuşması olarak kullanır. Eski çeviride sanki olay birinin ağzından duyulmuş gibi anlaşılıyordu. Şimdi ise olay ilk elden yaşanmış oluyor. Tabi bu sözü söyleyen kişi Kaidou mu yoksa shogun mu belirsiz. "

One piece Türkiye sayfasının admini mangastreamın çevirisinin değiştiğini söylüyor. İngilizce bilen arkadaşlar bi kontrol etse de doğrulansa güzel olur.

"O... Oden çorbasında haşlanarak öldü" değil de "Haşlayın o aptalı! Oden çorbasına dönsün!" olacak. Hem Oda o baloncuk çeşidini birilerinin geçmişteki konuşması olarak kullanır. Eski çeviride sanki olay birinin ağzından duyulmuş gibi anlaşılıyordu. Şimdi ise olay ilk elden yaşanmış oluyor. Tabi bu sözü söyleyen kişi Kaidou mu yoksa shogun mu belirsiz. "

One piece Türkiye sayfasının admini mangastreamın çevirisinin değiştiğini söylüyor. İngilizce bilen arkadaşlar bi kontrol etse de doğrulansa güzel olur.
Ben orayı "Onu Oden çorbası gibi haşladılar." şeklinde çevirmiştim sanırım. Tam hatırlamıyorum, ama Oden çorbasında haşlanarak öldü gibi bir şey değildi ona eminim.

Kitabeler konusunda da bu son bölüm bizim milletin ne kadar şark kurnazı kafasında olduğunu gösteriyor. 3 kitabe ile de bulunabiliyorsa, 4 kitabe yapmasalarmış. Kimsenin aklına gelmemiş üçüyle bulunabileceği sanırım. Bizim millet çok akıllı.

Ben orayı "Onu Oden çorbası gibi haşladılar." şeklinde çevirmiştim sanırım. Tam hatırlamıyorum, ama Oden çorbasında haşlanarak öldü gibi bir şey değildi ona eminim.

Kitabeler konusunda da bu son bölüm bizim milletin ne kadar şark kurnazı kafasında olduğunu gösteriyor. 3 kitabe ile de bulunabiliyorsa, 4 kitabe yapmasalarmış. Kimsenin aklına gelmemiş üçüyle bulunabileceği sanırım. Bizim millet çok akıllı.
Doğrudur hocam hatırlamıyorum ben de. Fakat böyle olunca ölmüş olacağı kesin olmuyor gibi. Yani eğer momo falan görmediler ise ölürken, durum muamma olur.

Zaten o kitabenin " kayıp" ilan edilmesi başka bir maceranın ve belanın kapısını açmak için yapılmış bir şey. Adam seriyi eğlenceli hale getirmeye çalışıyor, okuyucular hemen bitsin istiyor herhalde.

Zaten ne çektiysek bundan çektik. Fışkırıyor milletten. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık