Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin gibi kurtarilmayi bekleyecegine, ölmesi daha iyi bence. Ha ölürse ben Sanji fani oldugum icin muhtemelen bırakırım seriyi ama cidden öyle olacağına ölsün daha iyi.

Zaten tehlikenin farkında olmamız gerekirdi.Arclar yeni dünyada tekrar ediyor.E haliyle böyle olunca Ace kısmına gelince birisinin yine ölmesi gerekli.O bahtsız isim de Sanji oluyor. :(

Ondan sonra da sırada bence Zoro var.Yada belki ilk o gider 944.sayıda.Moria'nın dediklerini ilk elden yaşayan luffy tek kaldıktan sonra bırak kk olmayı dünyanın altını üstüne getirir böylece...

Big Mom'ın adamları durduk yere kaçırıp evlendirseydi ezme olurdu da bu farklı bir şey. Vito Sanji'nin kulağına bir şey söylemese Sanji gitmeyecekti düğüne. Nekomamushi de geliyordu zaten oraya.

Sanji'nin bir kabahati yok bence. Ezildi de diyemeyiz sanki. Mecburiyetten gidiyor.
O konularda haklısınız zaten ama seri başından beri açıkça mangaka negatif ayrımcılık yapıyor sanjiye onu belirtmek istemiştim ben .
Robin gibi kurtarilmayi bekleyecegine, ölmesi daha iyi bence. Ha ölürse ben Sanji fani oldugum icin muhtemelen bırakırım seriyi ama cidden öyle olacağına ölsün daha iyi.
Sanji robin gibi eli kolu bağlı oturmaz zatende bence tayfa sanjiyi kurtarmak için basıcak o düğünü keleşlerle .

Zaten tehlikenin farkında olmamız gerekirdi.Arclar yeni dünyada tekrar ediyor.E haliyle böyle olunca Ace kısmına gelince birisinin yine ölmesi gerekli.O bahtsız isim de Sanji oluyor. :(

Ondan sonra da sırada bence Zoro var.Yada belki ilk o gider 944.sayıda.Moria'nın dediklerini ilk elden yaşayan luffy tek kaldıktan sonra bırak kk olmayı dünyanın altını üstüne getirir böylece...
O zaman wb yerine kim ölecek?

Sanji en son eline silah aldı. Film Z'de de vardı. Ailesi mafya olabilir deniyor. Biz bundan okama kenpo beklerken mangaka silah vermesin la eline? Yakışıyor da namussuzun eline. Beckman gibi bir şey olur çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık