Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, tanrı seni lanetl- yada neyse seriyi bitirince lanet okuruz :D

O dövme kafalı herif zaten sevmiyorum, ölsün fakat güçleri açıklansın.

Son savaştada Sabo gelir bari yapacak birşey yok :(
Tanımlamanı sevdim ismini kullanmaman güzel gereksizin. Ne gücü çıkacak meyvesi açıklanır amiral gücüdür o kadar.fikirleri açıklanır işte fikir adamı esasen kendisi :)

Kür Şad

Gelin güzelse Sanji kesin evlenir. Nami, Robin alayını unutur. Hatta tayfayı falan bile unutur.

Tanımlamanı sevdim ismini kullanmaman güzel gereksizin. Ne gücü çıkacak meyvesi açıklanır amiral gücüdür o kadar.fikirleri açıklanır işte fikir adamı esasen kendisi :)
Yok ya gücü önemli.Bazı teoriler şey deniliyor "Roger'in meyvesini Dovme kafa aldı.".Çünkü Roger Edd War'da koşulsuz hava şartları yüzünden kazanmıştı.

Dövme kafada ne zaman ortaya çıksa bi yağmur, rüzgar var.Enteresan.

@Nico , Bayağıdır ortalıkta dönen seri aynı şekil ilerliyor grandline ile deyip örnek veriyorlar bilirsin.Sonuçta şuan seri yazarları tarafından skypiadan ennies lobbye doğru geçmek üzere olduğumuz bildirildi. Fazla bir şey kalmamış MF'ye :/ .

Şuan ki konu MF'de ölen büyük güç WB gibi ölecek karakteri buluyorlar ve Dragon olduğuna kanaat getirilmiş durumda.İleride değiştirebilirler Oda ile konuşup :D.

@Nico , Bayağıdır ortalıkta dönen seri aynı şekil ilerliyor grandline ile deyip örnek veriyorlar bilirsin.Sonuçta şuan seri yazarları tarafından skypiadan ennies lobbye doğru geçmek üzere olduğumuz bildirildi. Fazla bir şey kalmamış MF'ye :/ .

Şuan ki konu MF'de ölen büyük güç WB gibi ölecek karakteri buluyorlar ve Dragon olduğuna kanaat getirilmiş durumda.İleride değiştirebilirler Oda ile konuşup :D.
Oda icin iki kelimem yeter :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık