Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demişsin de yanlış değilsem geçenlerde Oda'dan spoiler yemiştik arc sırası konusunda.Zou sonrası baltimore göreceğiz diye düşünüyorum.Şuan için sanjiden çok daha büyük bir olay olan BB ve Dragon karşılaşması var.

Her ne kadar bütün forum rehavete kapılmış olsa da şuan ki güç dengelerine bakınca tayfa Big Mom'a çayla birlikte atıştırmalık olur anca.Ben bir timeskip daha bekliyorum,öyle aniden belirecek güçler serinin cıvkını çıkaracağı için.Her ne kadar time skip sonrası seriye göre bir kaç hafta geçmiş olsa da Reel de yıllar geçti.Öyle seri zamanına göre iş yaparsa Oda hiç bir okuyucusunu memnun edemez,ağır fanlar dışında.
1- gözükeni yazdım, istedigimi degil.
2- zaten gözükenden gitse bile mangaka, enies lobby diye linlin aradan cıksa , thriller barka kaidou kalır. marinefordda da ne olacagı malum. hatırlarsak cogu arkadas dragon vs teachi örnek gösteriyor marineforda ama, e.oda zaten ne olucagını marinefordda söyledi. shanks dediki hadi teach gelsene, teachde dediki zamanı gelmedi. yani yeni dünyanın marinefordu shanks ve teach olur. eger böyle bir düzen varsa. sonucta orda yapamadıkları vsyi bitirecektir e.oda.

impel down , amozon lily gibi ekstralar işte wano, elbaf olur. ee tabiki aynını yapıcak degil. ama baltigodan pek bir sey cıkacagını sanmıyorum. ne dragon nede teach şimdi harcanAcak kadar önemsizler.

serinin akısına bakarsak, e.oda göndermelerle hem ilk yarıyı hatırlatıyor, hemde basamak seklinde bir güc planı cıkarmıs. en basta hep linlin ilk olur dedik, sıradan olmasın diye araya kaidoyu sıkıstırdı, yine linlin ilk oldu. sonucta balık adam adasına onun bayragını vermişti ve bu kurguyu degiştiremezdi. sonrada kaidonun korumasında bir yere ve adamına daldık ( doflamingo )

bu iki yonkonun sırayla aradan cıkması dogal, shanksı ise luffy alt etmiyecegi için e.odanın önünde az secenek kalıyor.

1- shanks ve marco, sanılanın aksine teachi ve tayfasını halledip, luffynin yolunu acıcaklar.
2- teach ve tayfası bunları katledip, bizim tayfaya raftel öncesi yenilecekler.
3- luffyninde dahil oldugu üsttekiler gibi bir grup, teache agır geliceginden, teach dünya hükümetine biat edip ( ihanet eden d. teorisi ) , son savasta yerini belli etcek.
4- teach, shanks savası cok bariz oldugu için, e.oda luffy vs teach yapıcak ve olaya müdahil olmaya gelen denizcileri shanks ve marco ekibi tutacak. ve rafteli bulan luffy ögrendikleri sırla birlikte, gercek düsmanına tüm müttefikleriyle dönücek.

ee gördügün üzere benim bile cıkarttıgım sablon sayısı bu kadarsa, mangaka ve asistanları ne beyin fırtınaları yapıyorlardır.

ha bana dersen linlini indirebilirlermi ?

daha öncede söyledim. bir yonkonun en az 6 saglam adamı var. yani;

luffy - kidd - law - hawkins -apoo - zoro - killer - sanji - jinbei bizim ve onların tüm müttefikleri olursa yonko gücünü bile devirebilirler. en kötü e.oda daha önce subliminal mesaj verdi bunu görürüz ;

Daha once yazildimi bilmiyorum.Tahminimce sanji durduk yere degilde Ailesi tarafindan , luffy Dofu indirdikten sonra dogal olarak tayfanin hepsinin Kaidonun hedefi olmasindan dolayi boyle birsey tasarladi.Eger sanji Bigmom in kizi ile evlenirse anca kurtulur demistir.

Pekoms un dedigi gibi planlar sonradan degismis.Yani tayfanin dofu indirdikten sonra demek istedi bence

Ama bilmedikleri Luffyninde Bigmom i dendenmushi ile agzini yuzunu hosaf edicem demesi :)

Gorunuse gore ilk gidecek yonkou BİGMOM :oleyo2:

Az daha deniz kızları için hayalinden vazgeçiyordu bu milli olursa iş biter :D
O işin esprisi :D Ayrıca hayalinden vazgeçer ama tayfadan vazgeçmez bu adam tıpkı diğerleri gibi ;)

Oda'nın Sanji'yi öldüreceğini de sanmıyorum zaten kolay kolay adam öldürmez anca öldürmek için tasarladığı belli karakterler var ya da fb karakterleri.. sanji bu şartları taşımıyor öleceğini hiç sanmıyorum.

@Dragon ,Hata yaptığın kısım ortalıkta dönen Grandline-Yeni Dünya teorisini %100 kabul etmiş olman bence.Her ne kadar Dress Rosa'ya kadar olay örgüsü benzeyerek gelmiş olsa da şuandan sonra değişmemesi için bir sebep yok.Şuan ki tayfa gücü ile akıl çerçevesinde yonkou düşürülemez.Seri bleach olur oradan buradan power up ile düşer anca o durumda bu seriye yakışmaz.

Sanji den enies lobby beklemiyorum, sonuçta bahsedilen bir ailesi var ve brook'un bile 50 yıllık yaşam molasına rağmen bilip korktuğu bir aile.Sanji güvende olacaktır milleti tek işkillendiren Oda'nın sanjinin yılı olacak demiş olması olabilir.Sanji'yi kurtarmak için BM ile savaş olacağı gram aklıma yatmıyor.

Şuan Caribou Luffy için ne ise,Luffy BB için odur karanlık meyvesi kullanıldığı sürece.BB luffy karşısına çıkacak çıkmasına ama çıktığında shanks,marco hepsi seriden çıkarılmış olacak düşünceme göre.BB diğer yonkouların ötesinde şuan için o konuyu açmaya gerek yok :).

Sanjinin gidişini Robin e benzetenler olmuş ama bence hiç alakası yok... Robin aslında tayfayı terketmek istmiyordu tayfa zarar görmesin ben yanayım onlar yanmasın diye gitti...
Sanji nin gitmesinin tayfasını korumak amacıyla olmadığı çok açık tamam namiyi brooku felan yolladı lakin istese ordan kendiside çıkardı etrafta birsürüde Mink dostlar varken Sanjiyi alıp götüremezlerdi ordan... Kulağına ailesiyle ilgili birşeyler fısıldandı muhtemel eski meseleleri var. Kişisel aile meselesini halletmeye gitti adam...Yani Sanjinin ailesiyle ilgili büyük bir meselesi var gibi ve zorla değil isteyerek gitti adam.
Yeter artık bu meseleyi kökünden halledecem tavrıyla hareket etti bildiğin.

Ha ne olur Sanjiyi orda döverler Luffy de kesinlikle yardım eder anca beraber kanca beraber olayı hallederler gibime geliyor... Ayrıca Sanji evlenmez imkanı yok. Bekarlık sultanlıktır adam daha milli olamadı ne evliliği laaa

kör topal

Oda ağır troll adamdır. Sanji'nin yılı demesine güvenmek bence hata :D.

Sanji'nin yılı muhabbeti Sanji'nin geçmişini öğrenecek olmamızla alakalıdır. Yılda 40 bölüm çıkıyorsa işte çoğu Sanji ile ilgili olacak bu yüzden Sanji'nin yılı demiştir.

Yoksa Sanji'nin bu gücüyle, güçlü birilerini alacağını beklemek hayalcilik.

kör topal

Sanjinin gidişini Robin e benzetenler olmuş ama bence hiç alakası yok... Robin aslında tayfayı terketmek istmiyordu tayfa zarar görmesin ben yanayım onlar yanmasın diye gitti...
Sanji nin gitmesinin tayfasını korumak amacıyla olmadığı çok açık tamam namiyi brooku felan yolladı lakin istese ordan kendiside çıkardı etrafta birsürüde Mink dostlar varken Sanjiyi alıp götüremezlerdi ordan... Kulağına ailesiyle ilgili birşeyler fısıldandı muhtemel eski meseleleri var. Kişisel aile meselesini halletmeye gitti adam...Yani Sanjinin ailesiyle ilgili büyük bir meselesi var gibi ve zorla değil isteyerek gitti adam.
Yeter artık bu meseleyi kökünden halledecem tavrıyla hareket etti bildiğin.

Ha ne olur Sanjiyi orda döverler Luffy de kesinlikle yardım eder anca beraber kanca beraber olayı hallederler gibime geliyor... Ayrıca Sanji evlenmez imkanı yok. Bekarlık sultanlıktır adam daha milli olamadı ne evliliği laaa
Namiyi, Brooku ve Chopperi (yani tayfa üyelerini) korumak için gitti. Robin gibi. Bunun yanında ölen kişilerin son gülümsemesini atarak BM'nin kucağına önceden tayfasıyla yolladığı bombayla aynı zamanda gidiyor. Daha ne tür bir mesaj versin Oda :/.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık