Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm adı: All Blue
Luffy'ler düğüne gidiyor. Sanji evlenmek istemiyor ve ailesi onu ölümcül şekilde yaralayıp denize bırakıyor. Sanji yaralar içinde denize düşüyor. Tayfa denize doğru koşturmaya başlıyor.
Sanji yavaş yavaş derine batıyor ve All Blue'yu görüyor. All Blue, denizde ölen kişilerin ruhunu teslim ederken gördüğü bir görüntü.
Her çeşitten balık Sanji'nin etrafında geziniyor. Sanki tüm canlılar onun için gelmiş gibi etrafını sarıyor.
#Sanji ile ilgili güzel ve mutlu Flashback'ler görüyoruz 3-4 sayfa#
Sanji ölmeden önce son kez gülümsüyor ve diyor ki;
-Sizin de hayalinizi gerçekleştirdiğinizi göreceğim ve maceramıza gökyüzünden devam edeceğim, beni merak etmeyin dostlarım her zaman yanınızda olacağım!
Ve Sanji'nin gözleri yavaşça kapanıyor.
#Bölüm sonu#

RIP Sanji :(

Güzel hikaye.Olacaksa böyle olsun. :( Gerçi artık ihtimali kalmadı ya ölecek yada Robin gibi ağlayarak kurtarılacak.İkincisi ölmekten de beter gerçi. :(

Bölüm adı: All Blue
Luffy'ler düğüne gidiyor. Sanji evlenmek istemiyor ve ailesi onu ölümcül şekilde yaralayıp denize bırakıyor. Sanji yaralar içinde denize düşüyor. Tayfa denize doğru koşturmaya başlıyor.
Sanji yavaş yavaş derine batıyor ve All Blue'yu görüyor. All Blue, denizde ölen kişilerin ruhunu teslim ederken gördüğü bir görüntü.
Her çeşitten balık Sanji'nin etrafında geziniyor. Sanki tüm canlılar onun için gelmiş gibi etrafını sarıyor.
#Sanji ile ilgili güzel ve mutlu Flashback'ler görüyoruz 3-4 sayfa#
Sanji ölmeden önce son kez gülümsüyor ve diyor ki;
-Sizin de hayalinizi gerçekleştirdiğinizi göreceğim ve maceramıza gökyüzünden devam edeceğim, beni merak etmeyin dostlarım her zaman yanınızda olacağım!
Ve Sanji'nin gözleri yavaşça kapanıyor.
#Bölüm sonu#

RIP Sanji :(
"Ölmeden mezara koydular beni." :(

Sanji'yi evlendirip zincire vuracak değiller herhal. Evlenir, tuyer. Akıllı adam Sanji. Hele guzelse seve seve evlenir :D

Burada benim aklımı kurcalayan Mom'a giden bomba. Düğün sırasında patlarsa bir sinirle Sanji'yi dayak manyağı yapabilir. Sonuçta hasır sapka uyesi. Esir durumu olursa bundan olur herhal. Ama onun yılı denince aklıma dayaktan harap olmuş, kurtarilmayi bekleyen bir Sanji gelmiyor.

CP0'ya bağlansa ve Sanji de birini dövse iyi olur.

Sanji'yi evlendirip zincire vuracak değiller herhal. Evlenir, tuyer. Akıllı adam Sanji. Hele guzelse seve seve evlenir :D

Burada benim aklımı kurcalayan Mom'a giden bomba. Düğün sırasında patlarsa bir sinirle Sanji'yi dayak manyağı yapabilir. Sonuçta hasır sapka uyesi. Esir durumu olursa bundan olur herhal. Ama onun yılı denince aklıma dayaktan harap olmuş, kurtarilmayi bekleyen bir Sanji gelmiyor.

CP0'ya bağlansa ve Sanji de birini dövse iyi olur.
Evet Bib mom o bomba ile büyük darbe alır.
Sinirlenip sanjiyi öldürür.
Luffy'de Bib Mom'u kötürüm yapar :D

O bomba elbet tekrar gün yüzüne gelecek ama büyük bir şey beklemiyorum açıkçası yani big mom'un yüzünde patlamaz o bomba hani şeker var deseler belki :D

Asoka

Bilemeyiz. Big mom büyük bir korsan fakat bahsedilen korsan hasır şapka tayfasının işine yarayacaksa hiç de sıkıcı olmaz. Zira olası bir big mom - lola bağında savaş olmayabilir, big Mom yoldan çekilebilir ve asıl sıkıcı olan da bu olur.
Neden o sıkıcı olsun ki luffye düşmanmı yok big mom ı es geçip kadio ya yönelse daha güzel olmaz mı ayrıca kadio nun belli planları var gibi görünüyor o planlar bile yeter birbirlerine girmelerine ayrıca çakma WB de yolda

Sanji o düğünde bir şey yapsa yapsa zekasıyla yapar.O düğünde o kadar kişi arasında birini dövecek güç yok Sanji'de. Luffy bile tek başına bir şey yapamaz o kadar adam içinde.
Zaten Vito'nun söylediği şey ikna etti Sanji'yi.
Geri dönemeyeceğine göre o düğünden veya ailesinden kaçamayacağı bir şey olmalı.

Bomba patlamasa bile Hasırşapka üyeleri ile Big Mom düşman şuan. O bomba Big Mom'ın arasını da biriyle bozabilir. Big Mom hediye olarak verir birisine o da patlayınca düşman olabilirler. Çünkü Big Mom para ile ilgilenmediği için o bombayı açmaz.

Sanji'nin ailesine verebilir mesela. Damat ile Gelin tarafının arası bozulur.

Şuan tek bildiğimiz düğünde Sanji'nin ailesi ve Big Mom korsanları olacak.
Diğer davetliler ve davetsiz gelenler de olayın akışını değiştirecektir. Şimdiden teori üretmek zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık