Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine forumu bozmaya niyetlisin galiba. Atma böyle ağır gifler. :(

Genelde büyük ve köklü ailelerin soy ismi olur o dönemlerde. Usopp ise dandik bir köylü, olsa ne olmasa ne soy ismi.
Hani varsa ve açıklansa bile bir numara çıkmaz, sanmıyorum. Babası da o köyden, Shanks'ın dikkatini çektiğine göre muhtemelen nişancılığıyla biraz tanınmış biriydi o kadar. Bir şey çıkmaz yani. Bi zahmet çıkmasın. :/
En son ben atınca çökmüştü di mi :T Neyse ama kayarkenki surat komik değil mi :D

Sanjinin Luffy korsanlar kralı olacak demesi güzeldi
çoğumuzun aklına zoronun kumaya söylediği sahne gelmiştir,
Neko reyiz bakışları konuşma şekli adam
Vito gibi çok önemli bir ismin verildiği karakteri gördük.
sanjiye Kız çok güzel demiş olabilir :D

Usopp için Elbaf'ı bekleyin.
İçimden bir ses Çay Partisi falan görmeyeceğimizi dümdüz Wano'ya devam edeceğimizi söylüyor, umarım böyle bir şey olmaz. :(
Kinemonlar nerede kaldı bir de. Hef.

Godzilla'ya bir gönderme varmış isminde galiba ama.
Eliyle ateş yaktığını gördük. Dili uzun. Garip dövmeleri var. Kocaman silahları var ve lakabı da Monster Gun.
Eller de dediğin gibi kürek gibi.

Yılanımsı bir ırk falan mı var acaba? Çünkü benim bildiğim başka ırklarda var. Bu köle listesinde diğer ırklarla ilgili fiyatlar ve bilgiler yer almıyordur tarzında bir şey yazıyordu çünkü.
Yoo yazmıyor.
Komik de işte onu görmek için yarım saat bekliyorum hem de hızlı internetle. :/
Bilmiyorum artık. Ben kotam dolmuş, hızım düşürülmüş olmasına rağmen gifi ilk görüntülediğimde saniyesinde yüklenmişti :/ İnternetini değil tarayıcını sorgula :good:

Bölüm güzeldi. Herkes Sanji'yi nasıl kurtaracaklar diye düşünüyor ama Luffy ve Zoro'nun Sanji'nin kararını duyduktan sonra o basının çaresine bakar deyip adada Sanji'yi beklemeleri ihtimali de var. :(
Bölümün asıl merak ettiren yanı Sanji ne duydu da gitmeye karar verdi? Bence Sanji küçükken hala vicdan azabı duyduğu bir suç işleyip ailesinden kaçmış olabilir ve bu adamlar da bunu biliyor ve kullanıyor olabilirler. Sanji vicdan azabından kurtulmak için ailesiyle son kez görüşmesi gerektiğine karar vermiştir belki de

Usopp için Elbaf'ı bekleyin.
İçimden bir ses Çay Partisi falan görmeyeceğimizi dümdüz Wano'ya devam edeceğimizi söylüyor, umarım böyle bir şey olmaz. :(
Kinemonlar nerede kaldı bir de. Hef.
Bu tarz bir şey yazmaya girmiştim.
Luffy ve Zoro, Sanji'ye güveniyor. Luffy'nin zaten sağı solu belli olmaz. Sanji geri dönecektir diyip hiç bu durumla ilgilenmeyebilirler.
Tayfanın şuan ne yapacağı pek belli değil gibi gözüküyor. Düğüne gidilecekse Law, Kinemon , Kanjuro, Minkler ve Momonosuke'nin olaylarının çözülmesi lazım ya da bir şekilde ayarlanmaları lazım.
Law plan diye tutturacaktır hemen tamam diyeceğini sanmıyorum, Pekoms harici diğer minklerin gelme sebepleri yok, Samuraylar aşağıda kaldı.

Ayrıca bu Vito ne demiş olabilir? Ailesiyle ilgili bir şey dese zaten aileyi bilmeyen yok. Ailenin içindeki gizli bir şeyi biliyor herhalde. Sanji'nin annesiyle ilgili bir durum mu acaba? Az bu konuda teori üretin Korsanfan üyeleri!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık