Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız tam nikah kıyılacakken düğün salonunu Luffy&Law ikilisi bassa, Kaido'dan önce senin işini bitirmemiz gerekecek diye atar yapsalar Big Moma... Düşünmesi bile tüyleri diken diken ediyor :D

Strong World gibi olacak sanırım. Nami yerine Sanji'yi almaya giderler. Ve ya Enies Lobby gibi. Robin yerine Sanji :( franky gibi de CC gelir tayfaya. Nedir reisin Oda'dan çektiği. Güzelim karizma yerle bir oluyo sürekli :(

Sanji: Luffy tasgete, yaşamak istiyorum, bi garı değil bütün garıları istiyorum (ağlar)
Sanji kurtulur. Sonra gemileri bunları kurtarmaya gelir. Gemiye veda ederler . Son.

Ayni hikayeyi degistirerek koyuyor iste önümüze. Büyüklük bakımından Alabasta, Skypiea, Enies Lobby.
Dressrosa, Minkmen, simdide Sanjinin gidişi ve Enies Lobby benzeri bir olay olacak muhtemelen.

Roronoa Zoro

Bigmom kızıyla evlendirdiğine göre Sanji'nin aile sağlam. Herkes güç toplarken Bigmom da bu şekilde topluyor herhalde, başlık parası ile asdjasdh.

O zaman BM'nin adasına uçan tatlı gemisiyle gidecekler.

Enies Lobby - Big Mom
Thriller Bark - Kaido(Moria vs.) o zaman. :(

"To you bastards" yazısını görmemle ağlamaya başladım. Yine ağzı bozuk, sert ve güçlü gözükmeye çalışan Sanjimiz. Eğer Zoro o düğünü basıp oradaki herkesi Yonkousuydu ailesiydi demeden kesmezse, ben bu seriyi bırakırım. Böyle Zoro gelecek, Sanji "MARIMOOOOOOOOOM" diye bağıracak. Law'ı düğün basma planı yapmaya çağrıyorum.
Çok yanlış anlaşılır var ya :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık