Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enies Lobby'e benzemez.Bu daha çok Saske'nin köyü terketmesi gibi bi şey.Zoro tüm Nw'de peşine düşer kankitosunun.

Luffy ve tayfasın gücü malumken çoğu kişinin Enies lobby gibi olacak demesine anlam veremedim. Acaba ajan filmlerinde ki gibi bir kaçırma olayı mı olacak? :D

Sanji bu arc da sağlam birini dövmezse umudu keselim. Ölsün diye bekleyelim.

BAA, PH=100 bölüm 100 de Rossa etti 200. Genelde dovusler arc sonunda olur. Gelecek arc 120 bölüm olsa bir 100 de oradan bekleyeceğiz. 300 bölüm, yılda ortalama 43 bölüm cikiyormus. 7 yıl kadar beklemis olacağız. O kadar zaman sonra bile gormezsek bu herifin vicdanı kurumuş demektir.

Bazı düz mantık yorumlar beni öldürüyor. :( Neko reyiz gibi reyiz ya. :)

La ne ölmesi adam only alive posterli birisi olduremeyceklerini teyitliyor. Özellikle siz benim kim olduğumu biliyormusunuz diye atarini koymuş.Sanji'yi bu saatten sonra kimse öldüremez. Ölse seriye cok farklı soluk gelir cok cok iyi olur ama nerdeee. :(

@Wataame Daisuki Nami Luffy'e sarılırken Sanji diye ağlıyordu.:(

Wano'da Zoro çok büyük ihtimalle işelecek de Usopp'un geçmişi tamamen belli zaten, hiç sırrı yok ki. Bi babasıyla tanışması olur anca. :/
Usopp'un soyadı yok soyadsiz insan mi olur.:(

Yav bi sus, sabahtan beri dır dır dır. Saçma sapan yorumlar falan.
Puhahahah

Yeni bölüm var dediler geldik.
.
Yine forumu bozmaya niyetlisin galiba. Atma böyle ağır gifler. :(

Bazı düz mantık yorumlar beni öldürüyor. :( Neko reyiz gibi reyiz ya. :)

La ne ölmesi adam only alive posterli birisi olduremeyceklerini teyitliyor. Özellikle siz benim kim olduğumu biliyormusunuz diye atarini koymuş.Sanji'yi bu saatten sonra kimse öldüremez. Ölse seriye cok farklı soluk gelir cok cok iyi olur ama nerdeee. :(

Usopp'un soyadı yok soyadsiz insan mi olur.:(

Genelde büyük ve köklü ailelerin soy ismi olur o dönemlerde. Usopp ise dandik bir köylü, olsa ne olmasa ne soy ismi.
Hani varsa ve açıklansa bile bir numara çıkmaz, sanmıyorum. Babası da o köyden, Shanks'ın dikkatini çektiğine göre muhtemelen nişancılığıyla biraz tanınmış biriydi o kadar. Bir şey çıkmaz yani. Bi zahmet çıkmasın. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık