Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pekoms.

Aha! Çay Partisi Wano'da olacak. :(
Niye? Kimse bulaşmasın diye. :(
Niye? Bizimkiler dümdüz devam etsin diye. Hadi bakalım. Şimdi onlar düşünsün.
Pekoms hala yaralı bir şekilde dinleniyorsa onu da bir güzel ezeriz.Geçen hafta yeterince ezilmemişti zaten araya kaynamıştı. :(

Fakat mantıklı geldi. Pekoms Neko'nun yanında olabilir.

Şimdi, Sanji'ye güvendikleri için onu sallamazlar dersek zaten 2016 Sanji'nin Yılı olmaktan çıkar ve onu uzun bir süre görmeyecek olmak da mantıklı olmaz. Adamı hepten seriden çıkarmak olur bu. Bir süre olaylar onun etrafında dönmeli. Ha, seri buradan Sanji'nin olaylarına geçiş yaparsa işler o zaman farklı bir hal alır. Ama zannetmiyorum.

Bu bir yana Reverie var. Gidip de Reverie'yi, Çay Partisi ile aynı yerde yapmasınlar da.

bege ve tayfasının sanmıyorum zeffe gücünün yeteceğini
eskiler çok güçlü bu seride
zoronun ustası zeff garp
Zeff için o kadar güçlü denildi mi? Ben onu kendi çapında, yani sadece denizinde bilinen Don Krieg tarzı bir adam sanıyorum.

Bu yeni çıkan eleman yılan ırkı mı ne onun gibi bir ırktan.Geçen haftalardaki yorumlardan birinde görmüştüm.Kölelerin fiyatlarının olduğu listede yer alan ırklardan biri sanırım.http://onepiece.wikia.com/wiki/Snakeneck_Tribe

Gerçi tam ismini karşılamıyor gibi ama belki başka bir ırk daha vardır.
Bana kalırsa Moria snakeneck ırkının üyesi.Bi' dili uzun ve eli fırıncı küreği olunca değişik bir ırk olacağını sanmıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu yeni çıkan eleman yılan ırkı mı ne onun gibi bir ırktan.Geçen haftalardaki yorumlardan birinde görmüştüm.Kölelerin fiyatlarının olduğu listede yer alan ırklardan biri sanırım.http://onepiece.wikia.com/wiki/Snakeneck_Tribe

Gerçi tam ismini karşılamıyor gibi ama belki başka bir ırk daha vardır.
Bir de ona el atayım demiş olabilir ama bu adamdan başka bir şey de çıkabilir ya bilemedim.
Şunu da bırakayım şöyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık