Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege yi ilk çıktığında karizmatik bulmamıştım. Bu bölümde tam boy yakın çekim çizimi çok hoşuma gitti Oda işini biliyor. Sanji nin ailesi ne kadar önemli olsada bu Sanji nin nasıl güçleneceğini bilmiyorum. Kendini feda etmesi cesareti eyvallah ama Zoro ile fark açılmaya devam ediyor. Zoro fanıyım ama tayfada Sanjinin 3. adam olarak güçlenmesi gerekiyor yada Jinbei gelip 3. adam olacak.Tayfa iyice gözümden düştü Luffy-Zoro nereye kadar.

Pekoms adam çıktı ama biraz da aptal çıktı.Bege gibi adamın yanında hep tetikte olması lazım.K.haki yetersizliği var ve sanırım b.haki de o kadar iyi değil.Kairouseki kurşun yemedi ama yaralandı.Sanırım herkesin caribou gibi göstere göstere göstere taraması lazım.Öleceğini sanmıyorum bu arada.

Adam Al Capone keser biletini böyle işte.Bege'nin birde çatal sahnesi vardı.Onun gibi olmuş sahneyi beğendim.Mafya dediğin böyle davranır zaten.Korsanlık hakkında da iyi nutuk attı aynı söylediği gibi olması lazım.Yalnız bu olaydan sonra ikisinden biri hain olarak damgalanacak gibi gözüküyor.Mom bunları affetmez.Pekoms olursa eğer bizimkilere baya yardım edecektir.

Sezar da iyi keklendi hani. :( Adama o kadar zeki anketlerinde yer verdik korkusundan zokayı yuttu iki dakikada.E mafyayla uğraşmak kolay değil oyuna getirirler iki dakikada tehdit ile.Sinsi ve kurnaz adamdı sözde ama beni hayal kırıklığına uğrattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık