Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Doğruymuş ya la. Lanet olsun bu bölüme :/ İlk defa oy verdim.

Hayır onu geçtim kimse sen nereye gidiyorsun Sanji demiyor mu ? Nami,Brook yani o kadar insan var ne alaka zorla da götürmüyorlar herhalde yani? Ayrıca Big Mam ne alaka Sanji yi zorla evlendiriyor 35. kızı Pudingle :D
Nami, Sanji'yi kaybedince belki akıllanır. Adam kendini feda etti bildiğin. Orada savaşmaya kalksa büyük ihtimal sevdikleri yaralanacaktı. Hem ailesi söz konusu olunca mantıklı düşünemedi hem de onların gücünü ve yapabileceklerini tahmin edebileceği için işi halletmeyi seçti. Big Mom ise kimse anlamadı.:D

Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Bende aile adını Vinsmoke diyebiliyorum fakat panda Vinsmock olarak yazmış.
Eğer Vinsmoke ise ailesinin sigara-puro ile içli dışlı olduğunu yani mafya tarzı olduğunu düşünebiliriz.
İlk gelen spoiler çevirisini yapanlar Vinsmoke demiş, muhtemelen doğrusu budur. Mangapanda genelde okunduğu gibi yazıyor ve her seferinde yanlış isimler çıkıyor ortaya.

Vinsmoke: :(
http://vin-smoke.com/index.php?route=product/category&path=71

elektronik sigara markası sanırım. Rusya'dan.

Bir de Vinsmoke yazınca google görsellerden bi fransa bayrağı çıkıyor, tam anlam veremedim. :/

Sanji'nin ailesi bu ödülü değiştirecek kadar hükümette güçlüyken niye oğullarını bir Yonkou'nun kızıyla evlendiriyorlar?

Sanji aşçıydı. Acaba Big Mom tatlı alabileceği krallıklara mı kızını veriyor? Çünkü tehdit etmesi için geçerli bir başka bir sebebi yok gibi gözüküyor.
Bu aileler bilerek mi evlendiriyorlar oğullarını yoksa zorla mı? Yonkounun korumasını alıp hükümete bağlı olması saçma değil mi?

35.kızıyla Sanji evleniyorsa Big Mom'a bağlı bir sürü krallık daha olmalı. Bu evlilikler zorlama olsa da olmasa da son savaş için bir şeylerin temelleri atılacak gibi geliyor bana.

Bu bölümle Sanji'nin gitme sebebini öğrendik gibi ama bir sürü soru işareti oluştu. Çok soru var kafamda. :(
Hepsini ihtimaller dahilinde değerlendirdim zaten, net bir şey söyleyemiyorum şimdilik.

1- Big Mom emrivaki yapıyor olabilir
2- Big Mom'un hükumetle tuhaf bir ilişkisi vardır
3- Sanji'nin ailesi ile Big Mom'un ortak bir çıkarı vardır.

Elimizdeki bilgiler ;
-Sanji sigara içiyor.
-Ailesinin adı Vinsmoke / Winsmoke
-Zeff daha Sanjiyi yanına almadan önce gemide komilik yapıyordu.
-Ailesi bilindik bir aile öyle ki Bege gibi bir korsan bile tanıyor.
-Ailesinin adı tütün ile alakalı daha insan nefesine tahammül edemeyen kutsal ejderler sigara dumanına hiç haz edemezler. Sanji kutsal ejder değil.
-Oda tayfayı görünüşlerine göre ülkelendirdiğinde Sanji için fransa dedi.
-Sanjinin 2 abisi var zira kendisi bege tarafından Winsmoke ailesinin 3.oğlu olarak tanıtıldı. Kardeşleri olma ihtimalide var.
-Big Mom 35.Kızını evlendiriyor yani Sanji gibi 34 damadı daha var.
-Big Mom şekerleri seviyor. Tamago altınları alıp çay partisini erteleyelim dediğinde parayı yiyemem ben diyip sonrasında altınları almaya ikna olmuştur.
-Bir sonraki kızı yani sanji ile evlenecek kızın adı Charlotte Puding. Charlotte, ABD'nin Kuzey Karolina eyâletinin en büyük kentidir. Charlotte aynı zamanda Kuzey Karolina'nın "Macklenburg Kontluğu"'nun merkez şehridir. Big Mom bu seride Amerikayı temsil ediyor olabilir.
Bu da kızları ile evlendirip aile [ kan bağı ] bağı ile ülke ya da mafyayı yöneten aileleri yönetmesini tıpkı Amerikanın şuan ki zamanda yapmak istediğine bağlıyorum :D
Lolanın yeni dünyada annesi güçlü bir korsan ve kendisi koca hastasıdır.
Dua edelimde Sanjinin evleneceği 35.kız Bonney olsun :D Efsane olurr :D

İlk gelen spoiler çevirisini yapanlar Vinsmoke demiş, muhtemelen doğrusu budur. Mangapanda genelde okunduğu gibi yazıyor ve her seferinde yanlış isimler çıkıyor ortaya.

Vinsmoke: :(
http://vin-smoke.com/index.php?route=product/category&path=71

elektronik sigara markası sanırım. Rusya'dan.

Bir de Vinsmoke yazınca google görsellerden bi fransa bayrağı çıkıyor,
Demek ki adamlar sigara da aşmışlar seridede böyle olacak büyük ihtimalle en yukarısı burası.

Sanji kızla evlenir Big Mom cepte. Nami'nin ailesi felan da çıkar ilerde garanti :( Kaido'nun en iyi 3 adamından birinin beşik kertmesidir vs Kaido da cepte. Shanks Luffy'den dolayı cepte. Teach'in üzüntülü bir çocukluğu var. Oda'nın Teach'in çocuklu çiziminde belliydi gayet. Oradan D. muhabbetine felan bağlanır Teach de cepte. Müttefik Yonkou'larla beraber, WG ile yapılacak son savaş çantada keklik olacak :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık