Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege bütün bunların neresinde peki? Sanji'nin ailesi altın madenleri olan dünyanın en zengin ailelerinden biridir.
Bege sadece elçi.
Big Mom'un bir çıkarı olmasa böyle şey yapmaz herhalde. Zenginlik de bir ihtimal. O paralarla ne şekerler alınır. :/
Anlamadığım Sanji niye gitti? Yani, siz kimsiniz de beni evlendiriyorsunuz deyip resti çekebilirdi. Bir şekilde Nami'yi falan da kurtarırdı herhalde. Ne diye gitti tayfasını geride bırakıp? Ailesiyle ilgili eksik kalmış bir hesabı olabilir. O hesabı kapattıktan sonra döneceğim demiştir mektupta da.

Buraya da yazayım avuntumu :D Sanji Bigmom'un gemiye saldırırken anladılar ki bu adam tek tabanca tehlikeli. Onun için daha o zamandan rehin alma planı yapmışlar...

Vinsmoke mu Winsmoke mu her ne zıkkımsa çok dandik lan.
Hani illa tütün ve tütün mamulleriyle ilgili mi olması lazım adamın soyadı?..

Hayır onu geçtim kimse sen nereye gidiyorsun Sanji demiyor mu ? Nami,Brook yani o kadar insan var ne alaka zorla da götürmüyorlar herhalde yani? Ayrıca Big Mam ne alaka Sanji yi zorla evlendiriyor 35. kızı Pudingle :D

MPanda yine farkını koymuş muhteşem bir çeviri hatasıyla. Şimdi bunu referans alanlarla da uğraşmayalım. :(

Tayfanın yakalanmasında bir sıkıntı yok, gayet hazırlıksız yakalanmışlar. Sanji ve Brook da mecburen el bırakıp şartları konuşmaya gidiyor.
Panda çevirilerine güvenmediğim için şimdilik diyaloglar üzerinden net yorumlar yapmaktan kaçınıyorum.

Sanji ailesini biliyor, duyduğu anda şaşırmasından bunu anlıyorum. Ailesi muhtemelen etkili kişiler ki sadece canlı aratabiliyorlar. Sadece canlı aratmalarının sebebi bu evliliktir diye düşünüyorum. Big Mom ise kızlarını evlendirerek sıkı bağlantılar elde ediyor. ama ne için? Tek olayı şeker yemek değil mi bu hatunun yoksa?
Bege son görüşmemizden sonra durum değişti diyor. Yani o bir haftalık arada. Sanji'nin net fotoğrafı görününce derhal harekete geçip sadece canlı istetmişler o arada. Ya Big Mom ile ya da Big Mom olmadan. Big Mom ise sadece posteri gördükten sonra bu evlilik için bağlantıya geçmiş olabilir. Veya hiç bağlantı bile kurmadan, emrivaki yaparak evlendirmeye çalışıyordur.
Her şeyden öte, bu Vinsmoke ailesinin hükumette güçlü bağlantıları var, sadece canlı aratabilecek kadar hem de.
Sanji'nin ailesi bu ödülü değiştirecek kadar hükümette güçlüyken niye oğullarını bir Yonkou'nun kızıyla evlendiriyorlar?

Sanji aşçıydı. Acaba Big Mom tatlı alabileceği krallıklara mı kızını veriyor? Çünkü tehdit etmesi için geçerli bir başka bir sebebi yok gibi gözüküyor.
Bu aileler bilerek mi evlendiriyorlar oğullarını yoksa zorla mı? Yonkounun korumasını alıp hükümete bağlı olması saçma değil mi?

35.kızıyla Sanji evleniyorsa Big Mom'a bağlı bir sürü krallık daha olmalı. Bu evlilikler zorlama olsa da olmasa da son savaş için bir şeylerin temelleri atılacak gibi geliyor bana.

Bu bölümle Sanji'nin gitme sebebini öğrendik gibi ama bir sürü soru işareti oluştu. Çok soru var kafamda. :(

Bege nin yaptığı kolay bir şey değildi fakat çok ta abartmayın,gafil avladı diyebiliriz.

Sürekli oda Sanjiyi eziyor geyiğinide bir bırakın artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık