Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Capone Bege'in ödülü 3 milyar beli miydi ben mi yanlış okudum? Lan durun daha Jack'in ödülünü hazmedemedik. Big Mom, Sanji'İyi kendine mi koca olarak istiyor yoksa kızına mı? Kızın adı Puding sanırım ama Lola çıkmasın? Malum o da sürekli evlenmek istiyordu bunlarda aile boyu genetik herhalde. Nami,Chopper ve Ceasar çok kolay yakalandı ama yakıştıramadım.
Yanlış çeviri büyük ihtimalle 300 Milyon B

@Master Nekomamushi

Bege=Al Capone

Bu resmi daha öncede gördüm biliyorum bro.
Eğer Oda gerçekten Mom'u mafya ailelerini yöneten birisi olarak gösterirse efsane olur. Fakat duruma görede işler değişebilir.
Sanjinin ailesi bir mafya ailesi ve BigMom tarafından yönetilmeye çalışılıyorsa Luffy'nin Mom'u indirmesi halinde Mom'un yönettiği mafyalarda Luffy ittifakına katılabilir. Sanjinin 2 abisi daha var sanırsam 3.oğlu olduğuna göre en büyük 3.oğlu buda kendinden küçük kardeşleride olabileceği ihtimalini getiriyor.

MPanda yine farkını koymuş muhteşem bir çeviri hatasıyla. Şimdi bunu referans alanlarla da uğraşmayalım. :(

Tayfanın yakalanmasında bir sıkıntı yok, gayet hazırlıksız yakalanmışlar. Sanji ve Brook da mecburen el bırakıp şartları konuşmaya gidiyor.
Panda çevirilerine güvenmediğim için şimdilik diyaloglar üzerinden net yorumlar yapmaktan kaçınıyorum.

Sanji ailesini biliyor, duyduğu anda şaşırmasından bunu anlıyorum. Ailesi muhtemelen etkili kişiler ki sadece canlı aratabiliyorlar. Sadece canlı aratmalarının sebebi bu evliliktir diye düşünüyorum. Big Mom ise kızlarını evlendirerek sıkı bağlantılar elde ediyor. ama ne için? Tek olayı şeker yemek değil mi bu hatunun yoksa?
Bege son görüşmemizden sonra durum değişti diyor. Yani o bir haftalık arada. Sanji'nin net fotoğrafı görününce derhal harekete geçip sadece canlı istetmişler o arada. Ya Big Mom ile ya da Big Mom olmadan. Big Mom ise sadece posteri gördükten sonra bu evlilik için bağlantıya geçmiş olabilir. Veya hiç bağlantı bile kurmadan, emrivaki yaparak evlendirmeye çalışıyordur.
Her şeyden öte, bu Vinsmoke ailesinin hükumette güçlü bağlantıları var, sadece canlı aratabilecek kadar hem de.

MPanda yine farkını koymuş muhteşem bir çeviri hatasıyla. Şimdi bunu referans alanlarla da uğraşmayalım. :(

Tayfanın yakalanmasında bir sıkıntı yok, gayet hazırlıksız yakalanmışlar. Sanji ve Brook da mecburen el bırakıp şartları konuşmaya gidiyor.
Panda çevirilerine güvenmediğim için şimdilik diyaloglar üzerinden net yorumlar yapmaktan kaçınıyorum.

Sanji ailesini biliyor, duyduğu anda şaşırmasından bunu anlıyorum. Ailesi muhtemelen etkili kişiler ki sadece canlı aratabiliyorlar. Sadece canlı aratmalarının sebebi bu evliliktir diye düşünüyorum. Big Mom ise kızlarını evlendirerek sıkı bağlantılar elde ediyor. ama ne için? Tek olayı şeker yemek değil mi bu hatunun yoksa?
Bege son görüşmemizden sonra durum değişti diyor. Yani o bir haftalık arada. Sanji'nin net fotoğrafı görününce derhal harekete geçip sadece canlı istetmişler o arada. Ya Big Mom ile ya da Big Mom olmadan. Big Mom ise sadece posteri gördükten sonra bu evlilik için bağlantıya geçmiş olabilir. Veya hiç bağlantı bile kurmadan, emrivaki yaparak evlendirmeye çalışıyordur.
Her şeyden öte, bu Vinsmoke ailesinin hükumette güçlü bağlantıları var, sadece canlı aratabilecek kadar hem de.
Bege bütün bunların neresinde peki? Sanji'nin ailesi altın madenleri olan dünyanın en zengin ailelerinden biridir.

Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Bende aile adını Vinsmoke diyebiliyorum fakat panda Vinsmock olarak yazmış.
Eğer Vinsmoke ise ailesinin sigara-puro ile içli dışlı olduğunu yani mafya tarzı olduğunu düşünebiliriz.

Bunca zaman Sanji'nin posterlerinin hiç düzgün olmamasının arkasında ki olaylarıda açıklanmış oluyor. Ya çizim yada arkası dönüktü. Ünlü bir ailenin ferdi çıkacak gibi, giyiniminden ve kendi değimi ile "büyütülme tarzından". Tek küçük nokta çocukken neden bi gemide komilik yapıyordu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık