Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her şey iyi hoşta bunlar Caesar'ı nasıl yakaladılar, o şey kairosekili mi? Bege adamları nasıl elde etti, değilse o adamlar haki mi kullanıyor. C.C boş biri değil çok kolay düştü. Hadi onu geçelim Pekoms'un inmesi 2 dk sürmedi, Bege adamları bu kadar güçlü mü?

Her şey iyi hoşta bunlar Caesar'ı nasıl yakaladılar, o şey kairosekili mi? Bege adamları nasıl elde etti, değilse o adamlar haki mi kullanıyor. C.C boş biri değil çok kolay düştü. Hadi onu geçelim Pekoms'un inmesi 2 dk sürmedi, Bege adamları bu kadar güçlü mü?
Kairosekiden mermim var diye tehdit ediyorlar. Kendisi atlıyor. Geldim geldim, vurmayın diyor. :(
CC atladıktan sonra da aslına bakarsan mermim yok ama mızrağım var diyor.

Vin, Fransızca şarap demek. Smoke zaten duman, sigara. Sanji de horoz gibi zaten, her hatuna asılıyor. Horoz Fransızların sembol hayvanı.
... :(

Vinsmoke diye bir elektronik sigara markası var bir de.
http://vin-smoke.com/index.php?route=product/category&path=71

-Eğer One Piece gerçek dünyada geçiyor olsaydı, Hasırşapka tayfasından:
Luffy: Brezilya
Zoro: Japonya
Nami: İsveç
Usopp: Afrika
Sanji: Fransa
Chopper: Kanada
Robin: Rusya
Franky: Amerika
Brook: Avusturya
'dan olurdu. (Bunları görünüşlerine dayandırarak söylemiş Oda.)

Büyük ihtimal Fransa bayrağının çıkması ve Sanjinin aile adının Vinsmoke olması Sanjinin fransız olmasından kaynaklanıyor :D
Bunu biliyorum zaten, resme anlam veremedim sadece. Açıyorum instagram'da arabasıyla poz veren bi eleman çıkıyor. :/

Bege garip adamları daha garip. Goril eli yılan dili falan bir de mermiler çıktı yoksa önceden var mıydı ?

Adama arkadan daldılar.CC ise bu aralar saf zaten nerede Punk hazardaki CC

Vin, Fransızca şarap demek. Smoke zaten duman, sigara. Sanji de horoz gibi zaten, her hatuna asılıyor. Horoz Fransızların sembol hayvanı.
... :(

Bunu biliyorum zaten, resme anlam veremedim sadece. Açıyorum instagram'da arabasıyla poz veren bi eleman çıkıyor. :/
Vinsmoke diye etiket yapmıştır :T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık