Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Nojiko-chaan :utan: Saçları uzun çok güzel olmuş lan. :utaniyorum:

Evet tahmin edilebilir bence bu bölüm oda küfür etmek serbest olsun. Hiç bir şey değişmemiş yine Sanji rezil olacak dandik bir bilgiyi vermek için ise Bege gibi bir sümüklü çakma mafyayı şişiriyor Oda'ya ne desem az şuan.

CC, ölmekten baya korkuyor. Öyle ki Usopp kadar korkak olabilir bu konuda. Ölmekten korkan adamın başarmak istediği şeyler vardır. Bakınız, Vegapunk'tan -kendisine göre- hak ettiği şöhreti almak.

Dressrosa arc İspanya havasındaydı değil mi ? Yani oraya One Piece'in ispanyası diyebilirmiyiz ? Eğer İspanya olarak kabul edersek İspanyanın sınır komşusu hemen dibinde olan Fransa. Sanji oda tarafından gerçek dünyada olsaydı fransız olurdu demiş ve olaylar şuan burada.
Asıl sıkıntı direk tayfa Big Mom'un mu yanına gidecek yoksa reel mapa göre direk Sanjinin ailesinin olduğu bölgeyemi gidecek.
Oda reel mapa göre işleme ihtimali düşük biliyorum gerçek mapa göre işleseydi Zou'ya hiç getirmezdi tayfayı ama belki bi ihtimal :D

Unknown

Yok abi geçmedi sinirim, bu karakteri hikayeyi ilerletmek için Zou'nun bir tarafına sokup çıkarsa yine kesmez Oda'yı. Derdin ne arkadaş illa bir taraftan niye gömüyon. Şu saatten sonra isterse Roger'ın oğlu olsun, kaldı mı tadı?

Unknown

Bege'in ya prensipleri bu gibi işten kaytarmalara izin vermiyor ya da planları var bu planlar bozulmasın diye uğraşıyor olabilir.
Hayır Bege kim ben o kısmı kaçırdım. :( Saçmalık resmen ya. :/ İçinden adam çıkartıyor? Ee ulan şu saatte kadar OP de sayısal üstünlük nerede işe yaradı ki? Hikayeyi ilerletcem diye kendi kendini bozuyor adam.

CC garanti tayfada :( Hareketleri felan çok Hasır Şapka Korsanları değil mi :(
Aynen nerdeyse kesinleşti o kısım.

dr.hiluluk

Ödülü hükümet belirliyor bu yüzden aile ya mafya değildir ya da mafya ise hükümetin bir pisliği daha; mafya ile ilişkili olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık