Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
san-ji üçüncü oğul, ilk adı naruto olacak diyorlardı demek ki Oda her şeyi o kadar önceden planlamamış.
Başlanıgçta Naruto olacaktı ama o sıralar Naruto serisi çıkacağı için değiştirildi.
Bege Sanji'leri içine aldı ve sonra onlara konuşmak için kendi içine fala mı girdi, yoksa ben mi yanlış anlıyorum acaba?
Yok yahu, dışarıdalar. Bege'nin o gelişi bir ilginç ama adamın kendi içine girmesi de çok mantıksız olurdu. Belki meyve uyandırmasıyla, o da hani belki...

Not: 3 milyarcılar bitsin artık. Şakası bile rahatsız edici. :(

Unknown

K.haki yok H.haki yalan. :)

Gözlüklünün ağlayışını hisseden Sanji, Nami'nin yakalandığından habersiz ya da etrafta dolaşan adamlardan.

Bege gibi bir karakterden mi ayar yiyecekti en fazla nami ler olurdu zoro niye ayar yesin hatırlatırım her ne kadar odul o kadar belirleyici olmasada zoro nun odulu bile bege yi geciyor. Olayları karıstırmayalım.
Bal gibi de yerdi bana göre, görüş meselesi. Sanji'yi diğer tayfa elemanlarını düşünüyor, Zoro kadar odun kafalı değil diye itin bi' taraflarına sokmaya gerek yok.
san-ji üçüncü oğul, ilk adı naruto olacak diyorlardı demek ki Oda her şeyi o kadar önceden planlamamış.
Diğer iki kardeşi de İch-ji, Ni-ji çıksa tam troll olur. Oda'dan bekliyorum bunu.

Kişiliği gereği öyle yaptığını ben de biliyorum fakat bazen insanlar kişiliğinden ödün vermeli. Bu bencilliktir, düşüncesizliktir.

Biraz daha bencil ol istersen?
Ödün verecek olsa ta gemide babasının ve arkadaşlarının sözünü dinlerdi. Kaptanın sözünü çiğneyip Teach'in peşine düştü. Bulunduğu şartlarda zaten sağlıklı karar vermesi beklenemez. Yaptığı mallıktı ama yapması gereken bir şeydi.

Ödün verecek olsa ta gemide babasının ve arkadaşlarının sözünü dinlerdi. Kaptanın sözünü çiğneyip Teach'in peşine düştü. Bulunduğu şartlarda zaten sağlıklı karar vermesi beklenemez. Yaptığı mallıktı ama yapması gereken bir şeydi.
Kendisi açısından öyle ama sonuçta sadece kendisi değil baba dediği adam da öldü. Nereden bakarsan bak yanlış bir davranış. Dik kafalılık kötü bir şey.

Kişiliği gereği öyle yaptığını ben de biliyorum fakat bazen insanlar kişiliğinden ödün vermeli. Bu bencilliktir, düşüncesizliktir.

Biraz daha bencil ol istersen?
Ee Zoro'da bencil o zamansa.:( Neyse konu değişmesin.

Ayrıca kayıtlara geçsin diye söylüyorum bazı kişileri alıntılıyorum işine gelmeyince cevap vermiyorlar acayip kıl oluyorum neyse sinirlenmek istemiyorum.

Bu bölümden sonra Pekoms gönlümün efendisi. :utan: Sanji'nin olayıda biraz makara amaçlı ama bence bir yonko ile bağlanacak olması ailesinin görünecek olması yönünden değişik bölümler bekliyor bizi.

Yok yahu, dışarıdalar. Bege'nin o gelişi bir ilginç ama adamın kendi içine girmesi de çok mantıksız olurdu. Belki meyve uyandırmasıyla, o da hani belki...

Not: 3 milyarcılar bitsin artık. Şakası bile rahatsız edici. :(
Yok içindeler, dikkatli bak. Bege kendi içine bi' silüet şeklinde geliyor, yemek masasında Sanji'nin karşına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 44)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık