Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Bege'yi küçümsemiyorum. Ancak Hasırşapka tayfasının bu kadar küçük düşürülmesine kızıyorum. 2 yıl çalışıp 300m'lik adamı 4+1 kişi alamıyorsa bu durum ezikliktir. Sadece konuyu bağlamak için böyle bir hareket yaptı Oda ama bence hoş olmadı bari 3-4 adam gelseydi Big Mom'ın tayfasından o şekilde yakalansalardı.
300 m adamı değil 300 m luk adam ve tayfasını alamazlardı. Sanki Bege orada tek başınaydı. Sanji'nin bu yüzden gömülmesi yanlış bence.

Pusu kurmuşlar gg xD

@ch3rl0b11n Brook, Sanji bomboş adam diyorsun yani. Vasıfları yok diyorsun, dövüşmeye kalksalar Nami Chopper ölürdü diyorsun yani? :\
Evet, durum aynen o ve boş olmakla da ilgisi yok. Beyazsakal bile Ace'e bir şey olur diye adayı ikiye bölebilecekken yapmadı. En güçlüler bile çaresiz kalabiliyor.

Senin aklına gelen bir şey var mı o durumda yapabilecekleri? Yazsana bakalım bir hikaye. Sence nasıl kurtarırlardı durumu tam da sizin istediğiniz gibi? O kadar sıvama diyorsunuz, herhalde bir bildiğiniz vardır. Daha iyi senaryonuz vardır durum için.
Güzel bir şey yazarsan ikna olur, sıvadığını kabul ederim.

@ch3rl0b11n Luffy'nin H. Haki avantajı var, onun için farklı bir senaryo çizilebilir fakat Zoro için ben de aynı kanıdayım.
Luffy belki, dediğin gibi. H haki de ne kadar işe yarardı bilmiyorum o durumda. O tutan eleman hiç de haki ile bayılacak bir tipe benzemiyordu. :/

kör topal

O konu hakkında şimdilik kesin bir şey söylemek mümkün değil. Benim ilk mesajını alıntılama nedenim Sanji ve Bege dövüşmüş ve Bege gücüyle kazanmış gibi bir cümle kullanmandı. Sakin kafayla o cümleni okuduğunda ne demek istediğimi anlarsın sanırım. Sonra alınganlık gösterip konuyu dönüp dolaştırıp buralara çekmeye gerek var mıydı bilemiyorum.
Herkes Sanji vs Bege diye genel tartışmada konu varken Bege gömülürken ben Bege kazanır diyordum ve olan olaya bak bu sayıda. Yani yendi değil de ayar verdi üstüne istese de yenebilirdi demek istedim ama sen sanki yendiğini söylemişim gibi davranıyorsun. Yani demek istiyorum ki istese yenerdi ama yenmedi çünkü patronunun damadı olucak. Tabi senide anlıyorum orada yanlış kelimeleri seçmişim ama taa o zamandan sinir olmuştum hala hatırlarım o zamanlara gönderme olarak yazdığım bir şeydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık