Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendisi açısından öyle ama sonuçta sadece kendisi değil baba dediği adam da öldü. Nereden bakarsan bak yanlış bir davranış. Dik kafalılık kötü bir şey.
Sanki Luffy ve tayfanız farklı davranışlar sergiliyor sadece onlar bir şekilde şansları ve çizer yardımıyla işleri lehlerine dönüyor ama onlar böyle değerlendirilmiyor.

Sanji'nin kardeşleri varmış. Kaçırılma olayı çok meh idi ama Sanji'nin ailesini oldukça merak ediyorum.

Bence iki türlüde Bege kazanırdı. Tabi Nami varken dalga geçerek, Nami yokken eşit bir şekilde de zorlanarak kazanırdı. Adamın 300 milyon beli ödülü var Sanji daha supernova değil :(. Üzücü ama gerçek.
O konu hakkında şimdilik kesin bir şey söylemek mümkün değil. Benim ilk mesajını alıntılama nedenim Sanji ve Bege dövüşmüş ve Bege gücüyle kazanmış gibi bir cümle kullanmandı. Sakin kafayla o cümleni okuduğunda ne demek istediğimi anlarsın sanırım. Sonra alınganlık gösterip konuyu dönüp dolaştırıp buralara çekmeye gerek var mıydı bilemiyorum.

Bal gibi de yerdi bana göre, görüş meselesi. Sanji'yi diğer tayfa elemanlarını düşünüyor, Zoro kadar odun kafalı değil diye itin bi' taraflarına sokmaya gerek yok.
.
Bege nin ne gucu varda ayar yiyor zoro hem ben sanji hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum yapmıyorum.
Sedece diyorum ki Zoro orada bege ye olumune dalsa alırdı. Bu arada tayfa olur mu olmez mi yoksa tayfa elinde diye zoro dalmaz mı bilemem ama tek diyecegim zoro bege yi yener.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık