Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 798: Kalp

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mesbir

en azından şeytan meyveleriyle ilgili bir şeyler anlatsın; Smoker, Vegapunk'ın yanına gidiyordu, onun ağzından öğreniverelim mevzu neymiş.
Oda, şeytan meyveleri hakkında Vegapunk'u değil de Caesar'ı konuşturacak gibi. Vegapunk'u hala göstermeye niyetli değil gibi geliyor.

Roronoa Zoro

Allahtan Smoker'ı Dof dövdü de geride kaldı o garibanlar. Mazallah Luffy'i dövmeye kalktığını düşünsenize şimdi. Denizcilerin tek sağlam adamını kötürüm bırakırdı Luffy :(
Smoker'ı tayfada istiyorum.

Law kendine nasıl bir yol çizecek çok merak ediyorum. Luffy ile ilgili düşüncüleri bu arc büyük ölçüde değişti. Karakterin işleniş şekli de tayfaya yakışır şekilde ama tayfasının olması büyük engel.

Roronoa Zoro

Law kendine nasıl bir yol çizecek çok merak ediyorum. Luffy ile ilgili düşüncüleri bu arc büyük ölçüde değişti. Karakterin işleniş şekli de tayfaya yakışır şekilde ama tayfasının olması büyük engel.
Sırtına bi' Straw-hat dövmesi, bi' bakmışsın filo kaptanı olmuş.
Örneğin Marco da Filo kaptanıydı fakat WB'nin yanında takılıyordu paso.

Sırtına bi' Straw-hat dövmesi, bi' bakmışsın filo kaptanı olmuş.
Örneğin Marco da Filo kaptanıydı fakat WB'nin yanında takılıyordu paso.
Hakikaten law birinci Tümen komutanı barto ikinci Tümen komutanı olarak gelse tayfaya çok güzel olurdu. Ama oda maalesef böyle bir şey yapmaz. Kaçmaları gerektiği zaman Sunny nin özelliklerini kullanma falan iptal olur filo şeklinde gezmek için. Ama aslında eğer yonkou olunacaksa adada bulunan diğer kaptan korsanların luffy'nin filosuna katılması gerekir. Ama luffy shanks gibi tek tabanca gidecektir.

Roronoa Zoro

Hakikaten law birinci Tümen komutanı barto ikinci Tümen komutanı olarak gelse tayfaya çok güzel olurdu. Ama oda maalesef böyle bir şey yapmaz. Kaçmaları gerektiği zaman Sunny nin özelliklerini kullanma falan iptal olur filo şeklinde gezmek için. Ama aslında eğer yonkou olunacaksa adada bulunan diğer kaptan korsanların luffy'nin filosuna katılması gerekir. Ama luffy shanks gibi tek tabanca gidecektir.
A-a tam da Luffy artık kaçmayacağım dedi. E. Oda zemin hazırlıyor olsun lütfen :'(

Kendi yazdığıma tepkim bu oldu :(

Allahtan Smoker'ı Dof dövdü de geride kaldı o garibanlar. Mazallah Luffy'i dövmeye kalktığını düşünsenize şimdi. Denizcilerin tek sağlam adamını kötürüm bırakırdı Luffy :(
Smoker'ı tayfada istiyorum.
Smoker işlevsiz adam. Güç yok beyin yok...
Cc gibi çılgın bir bilimadamı varken Smoker kim la ? :/ Cc gelmeli tayfaya ! Bilimadamı şart !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık