Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 798: Kalp

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Smoker işlevsiz adam. Güç yok beyin yok...
Cc gibi çılgın bir bilimadamı varken Smoker kim la ? :/ Cc gelmeli tayfaya ! Bilimadamı şart !
Orochimaru'dan bi kurtul artık sen istersen. Sasuke yeterince ağzına ağzına vurmadı herhalde...
Franky bize yeter, orochimaru tipli adamların tayfada yeri yok.

Evet belki Ace olmak istemiyordu ama Beyazsakal'ın amacı Ace'i korsan kral yapmaktı.(Ki yapabilirdi de)

Benim demek istediğim Luffy ne kadar güçlenirse güçlensin Ace de en az onun kadar güçleniyordu.Ace daha büyük olduğu için yaşadığı sürece bu böyle sürecekti.
Belki de Oda Ace'i korsanlar kralının oğlu yapmakla hata yaptığını sonradan anladı ?

Bana göre Luffy 2 yıl sonraki Smoker ' ı yenerse 2 yıl önceki Ace 'i de yenebilir.
Ace'in ölmeden önce söylediği şey, tek pişmanlığının Luffy'nin Korsanlar Kralı olduğunu görememesiydi. Ayrıca Ace'in Korsanlar Kralı olması ile, Beyazsakal'ın onu Korsanlar Kralı yapması arasında dağlar kadar fark var.

Ace 2 yıl boyunca bir Yonko tayfasındaydı, geldiği seviye ortada. Luffy de 2 sene eğitim aldı, geldiği nokta ortada. Luffy öyle güçlü bir tayfada olmadığı halde, güç bakımından ne hale geldiği ortada.

Kardeş, sen bunda ciddi misin? Ace'in Roger'ın oğlu olduğunu 550. bölümde öğrendik, 23 bölüm sonra da Ace öldü. Hata falan yok, adam öldürmek için yaratmış bu karakteri, öyle de yaptı.

Bir seride çirkin varsa güzelde vardır. Senaryo yazarken karşıtların uyumu adında bir kural vardır.
Denizcilerde insanüstü bir bilimadamı varsa karşılığında biri de olması lazım.
Nope, geçerli değil bu savın.
Hatta Vegapunk'ın devrimci çıkma ihtimali çok daha yüksek.

Nope, geçerli değil bu savın.
Hatta Vegapunk'ın devrimci çıkma ihtimali çok daha yüksek.
Sav değil bu. Bir kural. Kurgu Ying Yang şeklinde düzenlenir.
Yang tarafında , Nişancı varsa karşılığında Ying tarafında da olur.
Evrende tek bilim adamı Vegapunk mu ? CC var mesela. İkisi farklı zıt karakterler. Ying Yang uyumu.
Siz kurgu olayını da bilmiyorsunuz la :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık