Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her şeyi meyveye bağlamıyor zaten. Tek başına meyve ile zirve olan bir adam görmedik. Ama saf güç + haki ile zirvelere gelebilmiş Garp ve Shanks gibi örnekler var elimizde. Garp'tan eminim. Shanks'te görünüyor zaten.
Herşeyi meyveye bağlıyor dememin sebebi. Kaido da da çıkarsa , Shanks'ı da boş geçmeyecek bu gidişle diye düşünmem. Böyle birşey olmadan meyvesiz bir Yonkou görelim istememden kaynaklanıyor. Garp sahalara dönüp savaşamayacağından dolayı böyle bir zirve güçteki herif istemem den kaynaklanıyor. Yoksa anlaşamadığımız bir yer yok . Ama insan belki hepsinde meyve vardır diye de düşünmüyor değil :D

O değilde Kid ittifakı Shanks'i planlıyorduk Kaido geldi diye aralarında konuşurlarken :D Kaido siz önce beni bir yenin sonra beni yenen adamı düşünürsünüz deyip anında bu üçlüye çok ağır fiziksel darbeler yapıştırır.:) Ardından ...
Böyle şeyler yapma sonra şımarıyorum:oleyo2:

Dediği adam WB'i deşen adam farkındaysan.Roger'ın dövüşte eşiti olan WB
Yaşlı,hasta,böğrüne kılıç yemiş,H.haki salamayan,K.hakisi bitik WB ,Rogerin eşiti miydi ? Gençken yahu o 20 yıl öncesi :D

kör topal

Dediği adam WB'i deşen adam farkındaysan.Roger'ın dövüşte eşiti olan WB
Yarı ölü beyni akmış hasta dedenin teki. Eskiden olsa kabul ederim ama adamın zaten beyni akmış bide o vursa ne olur adam arkasında hissedince bile altına sıçtı azcık dayandıysa ne var sen akainu ile kaidoyu kıyaslıyon farkında mısın?

Akainu bu elemanlardan korksa marine karargahını yeni dünyaya salmazdı :D Ve farkında değilsin ama Kaido zaten Akainu'ya gidiyor elin değmişken benide temizle der gibi :artiz:

Yarı ölü beyni akmış hasta dedenin teki. Eskiden olsa kabul ederim ama adamın zaten beyni akmış bide o vursa ne olur adam arkasında hissedince bile altına sıçtı azcık dayandıysa ne var sen akainu ile kaidoyu kıyaslıyon farkında mısın?
Kaido iyice god yapıldı.Ben hala en güçlü BigMam çıkacak derim.En güçlü en sona Oda bunu yapıyor.Akainu da Kaido ile vs atamazsa gitsinde Aokiji gelsin başa o zaman.Ben Akainu'yu güçlü görüyorum sen görmüyorsan bir şey diyemem.

kör topal

Akainu güçlü ama fazla abarttınız sizde :D yok yok rogere tek atıyodu akainu :alkis:

Akainu bu elemanlardan korksa marine karargahını yeni dünyaya salmazdı :D Ve farkında değilsin ama Kaido zaten Akainu'ya gidiyor elin değmişken benide temizle der gibi :artiz:
Sırf Akainu'yu övücem diye de bu nedir yahu. Marine karargahını taşıdı da ertesi gün sanki Kaido'ya saldırmış gibi konuşuyorsun. Bu topraklar Yonkouların , yiyorsa gidip topraklarına saldırsın ya Akainu beyimiz. Kaido napıyor görelim :D Akainu güçlüdür ama abartmayın. Aokijinin dengi bu adam ve Aokiji de şu an Karasakalın adamı. Düşün artık aradaki farkı. Herşeyi de manga ka mı söylesin . Bu bunu döver diye. Koskoca WG yi Amiraller sadece savunuyorsa,gitsinler dükkanını kapatsınlar. Amiral üstü güç seviyesinde herifleri var bunların büyüm ihtimal.

Şöyle birşeyde paylaşayım. Akainu-Aokiji kapışır. Birinin bacak gider yanıkları olur,diğerinin kulağu kesik olur sağ tarafı izli kalır. Yenilen gider Karasakal altında çalışır. Gel gelelim Yonkouların en azından bildiğimiz 3 ünde doğru dürüst yara izleri bile yok .Herifler birbirlerini bile yenemiyorlar doğru düzgün ki kalıcı yaraları az. Amiraller ancak antreman yaptırır bu heriflere

Son düzenleme:
Kaido yenilmez gibi dolaşıp ölümü arıyor çok pervahsız bir adam.Birinin güçlü olması illahiki kavgada yada savaşta yenecegi anlamınamı geliyor onun için mi tarih boyunca durmadan ülkeler veya kişiler karsısındakini yenmek için taktik geliştiriyor.Savaşın sadece kaba kuvvetle gerçekleştigi nerede görülmüş taktik olmazsa direk bodoslama dalınırsa ne kadar güçlü olunursa olunsun yenilme ihtimali herzaman var.Bu adam düşüncesizce shanksa saldırsa tuzaklara yakalanma veya pusuya düşme gibi ihtimalleride var
Mesajımda Shanks'ın taktiksel zekasına falan laf mı etmişim yada gücüne yada Kaidou2nun en güçlü olduğuna. Benim demek istediğim arkadaş Kaidou anlaşılmaz bir adam herkese dalar dedi diye Shanks olayını örnek verdim Wb'nin başına almaya giğderken Shanks önüne geçiyor. İki ihtimal var ya Shanks dövüşerek durduruyor yada konuşarak. Manga da olan şeyleri niye açıklıyorsam çok ilginç eksik mi okuyorsunuz anlamıyorum ki.

kör topal

Ağa joker 2 amirale kafa tutup bi kaido adı duyunca sıçıyosa ben bu adamdan birşey beklerim sakazukiye yenilirse mantıksız olur

denizcilerin en güçlü adamı garp ondan sonra sengokuydu onlar gittiğine göre diğerlerini çope at gitsin. Açık ve net Yonkou ile baş edemez bunlar.
yok akainu acayip şey yok bilmem kizaru dev gibi herşeyi patlatır ışınlar uçurur diyorunuz yok işte Yonkou karşısında çöpten bile değersizler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık