Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wbyi öldüren kılıç yarasıydı , kurşundu ... bunlar işte :/ Hah, Kaidoya bunlar işlemiyor.
Derdimizi anlatabiliyor muyuz ? :(

Ünvana değil icraata bakacağız işte . Wb o ünvanın hakkını hiç veremedi. Zihnim de de genç haliyle olsa nasıl savaşırdı konusunu bilemeyeceğim için . Yasını tutarım, Kaido'nun gücüne bakarım. Bunlar zaten birbirine denk . Kim güçlü değil hepsini görünce karar veririz onlara :)

Garptan emin değiliz ama fiziksel güç çıkacaktır. Ben sadece Yonkoular arasında çıkmayacak sanki gibi diye düşündüğümü dile getirdim. Şu an zirvede bunlar olduğu için,bu haldeyken neden yemedi diye sorabiliriz demememiz için meyve vermiş olabilir diye düşündüm. Açıkçası meyvesiz bir Yonkou gücü görmek istiyorum ki demek garp da bu tarz güçlere sahipmiş diyelim. Herşeyi meyveye bağlamasın herif :D
Her şeyi meyveye bağlamıyor zaten. Tek başına meyve ile zirve olan bir adam görmedik. Ama saf güç + haki ile zirvelere gelebilmiş Garp ve Shanks gibi örnekler var elimizde. Garp'tan eminim. Shanks'te görünüyor zaten.

Ya abi anlamak istemiyo musunuz ?
Bi adam bi adamla eşit bir şekilde on gün dövüşüyosa bunlar aynı güçtedir Jinbei kendi azıyla demedimi güç olarak iki tarafta eşitti ama bunun bi nihayetide vardı.Akainu=100 Aokiji=99.5 diyelim oldu mu ?
Aokiji temiz kaybetti.Kendi bile sindirmiş bunu.Çünkü Akainu daha güçlü.Her kazanan güçlü değildir evet ama bu dövüşte nasıl bir handikap ya da nasıl bir antilik vardı ki.Buzun magmaya, magmanın buza üstünlüğü yoktur bana göre.Buz ve magmanın savaşı oldu ve magma kazandı.Neden?Çünkü Akainu daha güçlü.

Puan istiyorsan Akainu=100 Aokiji=99 olsun.:good:

O değilde Kid ittifakı Shanks'i planlıyorduk Kaido geldi diye aralarında konuşurlarken :D Kaido siz önce beni bir yenin sonra beni yenen adamı düşünürsünüz deyip anında bu üçlüye çok ağır fiziksel darbeler yapıştırır.:) Ardından ...

Oraya kadar aynı güçteler. Sonrasında Akainu farkını koyuyo ki Aokiji yeniliyo. Kaldı ki merhamet etmiş adam etmese Aokiji'de ölüydü. Keşke öldürseydi reis ortada avare avare dolaşmazdı hiç olmazsa.
Tamam öldürürdü ama sonuçta 10 gün bitmeyen bi eşitlik söz konusu ve ben o 10 günün sonunda Akainunun kazanacağı zaman bir anda tek taraflı dövüşüp kazandığını sanmıyorum böyle olsa farkını koydu ezdi falan derdik.Dövüş büyük ihtimal tek bi hata nedeniyle kaybedildi Akainu sonuçta fırsatları en iyi değerlendiren adam(Bkz=beyazsakalı deşmesi)bu şekilde kazandı işte.Neyse zaten önceki yorumda yazmıştım yine yazıyım Akainu=100 Aokiji=99,5 oldu mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık