Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hükümetin younkolara niye bulaşamadığı belli oldu.Cidden younkolar birleşse hükümet falan kalmaz ortada.WB marinefordda çok güçten düşmüş Shanks,Kaido bide belki BigMom teke tekte alabilirmiş marineford WB yi.

Yapmayın etmeyin,hasta sakat WB den güçlüdür bu herif. Biri serumla tanıtılıyor, biri bi ölemedim gitti wb ne güzel öldü diye tanıtılıyor yahu :D

Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz. O adamda Meyve çıkmayacak çıkamaz saçma olur.
Marine kairosekiye bağlar keser o zaman.
Kairoseki hakiyi engelliyor mu ? Adamın doğuştan gelen bir B.haki fazlalığı olabilir , üstüne vücudu anormal herifin zaten. Kılıçla felan ölmüyordur. Gidipde Garp'ın önünde de kairoseki yemiyordur bu herif. Adamı sadece öldürememişler , herif hayvanlar kralı bundan dayanıklısı yoktur. Luffy bunu evirip çevirip döverse. O yumruklar herkesi yamultur :D

Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz. O adamda Meyve çıkmayacak çıkamaz saçma olur.
Marine kairosekiye bağlar keser o zaman.
Meyvesiz gibi görünse de meyve büyük ihtimal var.Safi güç+meyve bu adamı yonkou yapıyor.Devasa bir haki beklemiyorum ben.Hajrudin'in meyve sevdası buna selamdır belki de.Hem dev hem de meyveli olayı olacak gibi.

Mf'ye ilk çıkışındaki hali ile Wb yener.
Kusura bakma kardeşim. H.haki salamayan,K.hakisi zayıflamış bir Yonkou yu diğer 3 üylede kıyaslamıyorum ben , baştan söyleyeyim de . Ha daha iyi bir şekilde tanıtsaydı,sunsaydı bize WB yi o en güçlü ünvanına yakışır birşeyler yapsaydı fikrim değişirdi :) Ama Shanks ile kılıç tokuşturması zamanındaki hali Marineforddaki halinden de iyi . Bak belki o hali yenebilir :)

Meyvesiz gibi görünse de meyve büyük ihtimal var.Safi güç+meyve bu adamı yonkou yapıyor.Devasa bir haki beklemiyorum ben.Hajrudin'in meyve sevdası buna selamdır belki de.Hem dev hem de meyveli olayı olacak gibi.
B.hakisi çok üst düzey çıkacaktır,K.haki si de iyi derece de felandır. Adamın savunma gücü çok iyi gördüğümüz üzere. Saf güç + B.haki savunması sayesinde adam ölmüyordur :) Meyvesi de çıkacaktır. Varlık , 100 canavar kaido felan laflarını ona bağlayacaktır . Bu gidişle Shanks da da meyve çıkacak zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık