Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Kaido'da kral haki var mıdır acaba?Normalde yonkoulara garanti gözüyle bakılıyordu ama bunda çıkmayabilir gibi geldi bana.Kenbunshoku haki de olmayabilir ki zaten ihtiyacı yok gibi.Zaten en güçlü yaratık derken dövüşten ziyade bilek gücü kastedildi galiba.

3 Denizci Amirali + 7 Shichibukai + Tüm Donanma ancak bir yonkou tayfasını dengeleyebiliyor. Yonkou'lar birleşse WG'nin şansı bile olmaz.
Daha kutsal ejderler, CPler ve Goroseiler var daha.Güçleri nedir görmedik.

3 Denizci Amirali + 7 Shichibukai + Tüm Donanma ancak bir yonkou tayfasını dengeleyebiliyor. Yonkou'lar birleşse WG'nin şansı bile olmaz.
Öyle bi dünya yok.Sırf yonkou tayfa yoktu orda üstüne 13 küsür tane müttefik yeni dünya kaptanı vardı.Buna rağmen katliama uğradılar.Shanks gelmese kökleri kururdu.Garp Sengoku savaşmadı bide.Shiciler bi halta yaramadı bile

Bu adam yüzde bin beş yüz bizim tayfadan yana olur!!!! demek istiyorumm. Of lan bunu yenemezler çünki adam ölümsüz gibi bişey ama tayfadan yana olursa da kesin zafer var! Oda! Yemin ediyorum sen insani cildirtirsin....

Meyvelerin hiyerarşisi var ya hah odur Kaidonun esprisi. :/
Yani yediği Zoan meyve tüm hayvanlardan / varlıklardan hiyerarşik olarak üstündür.
En güçlü yaratık olayı budur muhtemelen. Meyvesiz olmaz bu adam. Olursa da böyle bir ünvan almıştır.

Arkadaş bizim forum kadar günü birlikçi olan yer görmedim. Adam şuan için en güçlü dendi, aynı şekilde wb böyleydi.
Bu adam güçlü ama roger wb çapında değil. Öyle olsa sengoku kongla konuşurken en tepedeki wb idi demezdi.
Ama şöyle bir gerçek var bu adam akainuyu kizaruyu sallamaz , tam Moğol tipinde omuz üstünde baş bırakmaz.

Arkadaş bizim forum kadar günü birlikçi olan yer görmedim. Adam şuan için en güçlü dendi, aynı şekilde wb böyleydi.
Bu adam güçlü ama roger wb çapında değil. Öyle olsa sengoku kongla konuşurken en tepedeki wb idi demezdi.
Ama şöyle bir gerçek var bu adam akainuyu kizaruyu sallamaz , tam Moğol tipinde omuz üstünde baş bırakmaz.
Roger ile kıyaslamak yanlış bencede.

Ama 2 yıl önceki WB'den güçlü olabilmesinin imkansız bir kısmı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık