Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir yazmışsın ki sanki hikayeyi sen kurguluyormuşsun gibi. Oldu da Kid grubu Shanks'ı indirdi ileride. Bunun önünde sıkıntı yok ki. O zaman da Teach ile değil Kid ile kapışır.
Ayrıca ben indirebilir derken güç olarak kast ediyorum. Yani senaryo gereği iş oralara gitmese de görüldü ki Kaido en güçlüleri şu anda. Yani eğer Kidler Kaido'yu alabilecek güçte olurlarsa Shanks'ı da indirirler.
Yoo ben düşünmüyorum en güçlülerinin Kaido olduğunu.

Aslında şöyle 3 kaptan birden hatta yanlarında bir de bonus olarak Kaido'yu götürseler Luffy'nin önü açılır.Oda daha önce de yaptı yine yapar.Ama şahsi fikrim o 3 lüden en az 1 kişi kesin gider.

V = g.t

100 metreyi de 10000 metreyi de aynı sürede alıyorsun ve 100 metrenin sonunda da, 10000 metrenin sonunda da aynı hız ile yere çakılıyorsun. Haklısın.
Hadi bunu görmezden geliyorum, op gibi fantastik bir seride fizikten bahsediyorsun. :/
Yalnız cisim sürekli hızlanmıyor sürtünmeden dolayı. Yani limit bir hızı var o zamandan sonra hızlanma olmuyor. Yoksa dolu yağdığında kafamızı yarardı.

Öncelikle telde virüs var, nedense salt buraya giriyor. O yüzden bölüme bakamadım. Ama yazılanları okuyunca elime ayağıma bir titreme geldi o yüzden yazılar abuk subuk olursa affola :D

Öncelikle bağırdım buralarda her yonko aynı değil, öyle olsa WB'ye en demezdi diye. Gördüğümüz üzere mangaka aynı muhabbeti ikinci kez yapıyor. Artık anlaşılmıştır inşallah.

Sonra reis gözükmüş anlaşılan beni en çok heyecanlandıran bu oldu ama gelgelelim ezikleri dövmüş sanırım :( Oysaki biz 330 mlik Pekoms'a bile razıydık :(

@zagret

Hay senin şansına savaş olmuş ama Mom ile değil ahaha. Ama sözüm söz 1 ay Coby ile takılacağım.
Benle iddiaya girilmez oğlum hep kazanırım :a: Coby süslesin avatarını hahahahaha. Neyse asıl beklediğim iddia seninle olan değildi.

Kaçabilecekleri bir mekan yok :/ Ya uzlaşacaklar yada huzur içinde yatacaklar
Kidleri iplemeyecek bence. Basıp gider adadan. Bana gerçek rakipler lazım der :cool:

Yalnız cisim sürekli hızlanmıyor sürtünmeden dolayı. Yani limit bir hızı var o zamandan sonra hızlanma olmuyor. Yoksa dolu yağdığında kafamızı yarardı.
Hava sürtünmesini es geçmedim tabi yağmur damlaları mermiden farksız olurlardı yoksa ama asıl dikkat çekmek istediğim nokta orası değildi maalesef.. :(

O değilde bu kadar manyak bir yonkou oluşumunun içerisinde Teach hala barınabiliyorsa :/ Demek ki ciddi manada güçlendi bu herif :/
Belki de liderliğe oynayabilir. Hoş, zaten ana villian ileride en güçlü olacak :/
Bu arada Kaidoya bir adet geçen bölümden Dragon karizması verelim :/
Bir de onunla idman yapsın bakalım. İki ejder iyi anlaşır :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık