Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hava sürtünmesini es geçmedim tabi yağmurlar mermiden farksız olurlardı yoksa ama asıl dikkat çekmek istediğim nokta orası değildi maalesef.. :(
Dediğini anladım ama orada Garp falan vurduğunda ilk hızıyla birlikte belki Kaido'nun düştüğü hızdan bile fazlasına ulaşmıştır. Ayrıca orada Garp gibi hayvan vuruyor. Neyse çok da sorun değil.

O değilde bu kadar manyak bir yonkou oluşumunun içerisinde Teach hala barınabiliyorsa :/ Demek ki ciddi manada güçlendi bu herif :/
Belki de liderliğe oynayabilir. Hoş, zaten ana villian ileride en güçlü olacak :/
Bu arada Kaidoya bir adet geçen bölümden Dragon karizması verelim :/
Bir de onunla idman yapsın bakalım. İki ejder iyi anlaşır :(
Hahahah. Kaido kendini öldürme peşimde, Big Mom yemek peşinde, Shanks zaten keyfine bakıyor. Kimse Teachi iplemiyor oğlum :( Kendini kandırma.

Tartışmaya gerek yok. İleride görürüz her şeyi. Benim düşüncem bu.
Bunun tartışmakla alakası yok ki. Eğer ki başka bir karakterin ağzından en güçlü dese anlarım. Burada en güçlü kişi olmayabilir diyebiliriz. Ama mangaka ayrıca yaşayan en güçlü adam derse bu tartışmaya açık olmaz. Sonuçta bu evreni o yarattı.

Biz niye bu yonkouları denk görüyoruz ki schibukai olayı bunlarda da olmasın. Sonuçta moria var mihawk var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık